خدمات ویژه ایساکو به زائران اربعین

١٠۴ اکیپ شامل خودرو امداد ، کانکس، موتور امداد و خودرو در محل حضور خواهند داشت و ۶٠٠ نفر از کارکنان شامل شبکه خدمات، امدادگر و ستاد در گیر اجرای این طرح هستند.

حدود ٣٠ نمایندگی مجاز ایساکو در کنار تعمیرگاه‌های صحرایی و ١٢ فروشگاه مجاز طی روزهای ٢۶ آبان تا سوم آذر ماه آماده ارائه خدمات به زائران اربعین هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سیدرضا حسینی مدیر عامل ایساکو ، در یک نشست خبری با تشریح محورهای اصلی خدمت رسانی به زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی تصریح کرد: ١٠۴ اکیپ امدادی به زائران خدمات ارائه می کنند.

وی ادامه داد: از آغاز سال ٩۵ با برنامه ریزی سالیانه ، تدابیر لازم برای اجرای این طرح اندیشیده شد و قطعات پر مصرف با ملاک قراردادن طرح سال گذشته، سفارش گذاری، تامین و به نمایندگی های مرزی ارسال شد.

حسینی تاکید کرد: ١٠۴ اکیپ شامل خودرو امداد ، کانکس، موتور امداد و خودرو در محل حضور خواهند داشت و ۶٠٠ نفر از کارکنان شامل شبکه خدمات، امدادگر و ستاد در گیر اجرای این طرح هستند.

مدیرعامل ایساکو ادامه داد: در قالب ارائه این خدمت برای اولین بار دو تعمیرگاه صحرایی وسیع با تجهیزات کامل در پارکینگ های مرزی چزابه و مهران آماده ارائه خدمات به زائران هستند و برای اولین بار در کشور عراق نیز ۵ اکیپ امداد و ۵ خودروی امدادی در مسیر کربلا به نجف به دارندگان محصولات ایرات خودرو خدمات ارائه خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مسیرهای پرتردد شناسایی شد، گفت:خدمات در سه شهر مرزی شلمچه،چزابه و مهران به زائران ارائه می شود.

به گفته او حمل خودرو در مسیرهای اعلام شده رایگان بوده و ارائه سایر خدمات نیز با ٢٠ درصد تخفیف ویژه صورت خواهد گرفت.

حسینی با اشاره به اینکه تمام تلاشمان باید به صورتی باشد که خدمات استاندارد به مردم ارائه شود، اضافه کرد: بالغ بر سه هزار امدادگر در کل کشور خدمات ارائه می دهند و هدفگذاری شده تا در سال جاری مدت زمان اعزام به محل به ٢۵ دقیقه برسد.

وی ادامه داد: در سال گذشته سه هزار پذیرش در این ایام برای ارایه خدمات صورت گرفت و بیشترین خدمات در محور مهران ارائه شد.

١٠۴ اکیپ شامل خودرو امداد ، کانکس، موتور امداد و خودرو در محل حضور خواهند داشت و ۶٠٠ نفر از کارکنان شامل شبکه خدمات، امدادگر و ستاد در گیر اجرای این طرح هستند.

به اشتراک بگذارید :