اس یو وی سرکش مرسدس بنز GLE43 AMG

با یک موتور تقویت شده‌ی AMG ۳ لیتری جفت توربو که ۳۶۲ اسب بخار قدرت و ۳۸۴ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند، تمام مدل های AMG43 به سیستم انتقال قدرت اتوماتیک ۹ دنده TRONIC مجهز هستند. همچنین تمامی مدل‌ها (به جز SLC43 جاده‌ای) به سیستم استاندارد ۴MATIC چهار چرخ محرک و نیز فرمان‌دهی تیون شده‌ی AMG و سیستم ترمز AMG و سیستم تعلیق اسپرت AMG مجهز شده‌اند. ظاهر شاخص و اسپرتی و اجزای داخلی منحصر به فرد آن شامل صندلی‌های اسپرتی آپشنال و تریم‌های منحصر به فرد هستند.

مرسدس بنز ایالات متحده از نهمین مدل در خط جدید AMG 43 با نام AMG GLE43 SUV در سال ۲۰۱۷ خبر داده است. GLE43 SUV به عنوان یک نسخه با عملکرد بهتر، در اوایل ۲۰۱۷ جایگزین GLE400 می‌شود. GLE43 SUV دارای یک موتور ۳۶۲ اسب بخار ۳ لیتری V6 جفت توربو در یک پکیج اس.یو.وی جادار پنج نفره است.
AMG که کار خود را به عنوان یک تیونر و ریسر مستقل ماشین‌های مرسدس بنز آغازکرد، امروز جزیی از دایملر AG است. AMG در ۲۰۱۷ پنجاهمین سال فعالیتش را با گسترده‌ترین مجموعه خودروها در تاریخش پشت سر می‌گذارد. حالا با AMG43 که بین خودروهای استاندارد مرسدس بنز و ورژن‌های AMG45 و AMG63 و AMG65 قرار گرفته، مرسدس بنز تا ۳۴ مدل AMG را برای سال ۲۰۱۷ درمیان خودروهایش دارد.
mercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-1c
براندن کوته مدیر AMG می‌گوید: « گسترش خودروهای AMG نشان دهنده‌ی تقاضا برای خودروهای با عملکرد بالا و مخصوصا اس.یو.وی است. به خاطر ۹ مدل جدید خودروهای AMG43،‌ AMG‌ جایگاه خوبی در بازار آمریکا دارد. چهار تا از این خودروها مدل‌های عملکردی اس.یو.وی هستند. ما با مدل های متنوع‌تر مثل مدل AMG GT R و GT.GT C جاده‌ای، قصد داریم تا برند و پورتفولیوی AMG را گسترش دهیم.
با یک موتور تقویت شده‌ی AMG ۳ لیتری جفت توربو که ۳۶۲ اسب بخار قدرت و ۳۸۴ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند، تمام مدل های AMG43 به سیستم انتmercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-2bقال قدرت اتوماتیک ۹ دنده TRONIC مجهز هستند. همچنین تمامی مدل‌ها (به جز SLC43 جاده‌ای) به سیستم استاندارد ۴MATIC چهار چرخ محرک و نیز فرمان‌دهی تیون شده‌ی AMG و سیستم ترمز AMG و سیستم تعلیق اسپرت AMG مجهز شده‌اند. ظاهر شاخص و اسپرتی و اجزای داخلی منحصر به فرد آن شامل صندلی‌های اسپرتی آپشنال و تریم‌های منحصر به فرد هستند.
mercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-13
علاوه بر این توانایی‌ها، AMG GLE43 اس.یو.وی یک خودروی تجملی و در عین کار کاربردی خانوادگی است که جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های ایمنی و کمک راننده را عرضه می‌کند. این خودرو علاوه بر جای کافی برای پنج سرنشین، ۳۸٫۲ فوت مکعب فضا برای بار –با در برقی- فراهم می‌کند که با جمع شدن صندلی‌های عقب این مقدار به ۸۰٫۳ فوت مکعب می‌رسد.
اس.یو.وی GLE43 از سیستم انتخاب دینامیک AMG استفاده می‌کند که مودهای رانندگی «راحت، اسپرت، اسپرت+، شخصی و لغزنده» را به راننده عرضه می‌کند که سفتی سیتسم تعلیق، زمان‌بندی تغییر دنده و سرعت متوسط را برای سازگاری با تمامی شرایط تنظیم می‌کند.mercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-0b
سان روف برقی و صندلی‌های گرمایشی جلو به صورت استاندارد عرضه شده‌اند. صندلی های تهویه دار جلو سه سطح گرمایش و سرمایش دارند و همچنین فرمان با سیستم گرمایش عرضه شده. سیستم های ارتباطی و چند رسانه‌ای مرسدس بنز شامل COMAND با کلیدهای کنترل در صفحه لمسی و یک نمایشگر رنگی ۸ اینچی با رزولوشن بالا است. مشتری می‌تواند بین سیستم‌های صوتی استاندارد Harman/kardon LOGIC7 و سیستم کیفیت بالای آپشنال Olufsen BeoSound انتخاب کنند.
mercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-05
پکیج اتصال اینترنت mbrace شامل پنج شال دسترسی به خدمات، قفل و باز کردن درها از راه دور، استارت ریموت، دستاهای شناسایی و غیره است. به علاوه مشتریان می‌توانند بین سه سطح عضویت دست به انتخاب بزنند.
سیستم های ایمنی فعال و غیرفعال استاندارد در GLE43 اس.یو.وی سال ۲۰۱۷ شامل سیستم هشدار و سیستم ایمنی PRE-SAFE است. این سیستم می‌تواند تصادف احتمالی را تشخیص داده و چنان اقدام کند که از سرنشینان در چند ثانیه‌ی ارزشمند نزدیک به تصادف محافظت کند. این موارد شامل محکم کردن کمربندهای ایمنی جلو، بالا بردن پنجره‌ها و بستن سان روف است.
mercedes-benz-gle43_amg_us-version-2017-1280-27
پکیج تجهیزات GLE43 اس.یو.وی به همراه جدیدترین تکنولوژی‌های کمک راننده شامل موارد زیر است:
– DISTRPNIC PLUS با کمک فرمان: سیستم کنترل مسیر راداری با ورودی فرمان‌دهی نیمه خودکار که در سرعت‌های صفر تا ۱۲۴ مایل در ساعت –بسته به شرایط جاده- کار می‌کند.
– ترمز PRE-SAFE: با یا بدون دخاتل راننده ترمز را به صورت خودکار تا ۳۱ مایل در ساعت فعال می‌کند و می‌تواند تا ۴۵ مایل در ساعت از شدت تثادف کم کند.
– PRE-SAFE PLUS : با رادار و دوربین‌های به سمت عقب، که می‌تواند برخوردهای احتمالی از عقب را تشخیص داده و به طور متناسب ترمزها را فعال کند تا از برخوردها در حرکت دنده عقب جلوگیری کند.
– BASE PLUS با دستیاری ترافیک جانبی: با دوربین‌ها می‌تواند برخوردهای جانبی را شناسایی کرده و به طور متناسب دسیستم دستیار ترمز را فعال کند تا از برخود جلوگیری کند. همچنین از سیستم رادار عقب نیز استفاده می‌کند.
– سیستم کنترل حرکت بین خطوط و سیستم فعال کنترل نقاط کور.

با یک موتور تقویت شده‌ی AMG ۳ لیتری جفت توربو که ۳۶۲ اسب بخار قدرت و ۳۸۴ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند، تمام مدل های AMG43 به سیستم انتقال قدرت اتوماتیک ۹ دنده TRONIC مجهز هستند. همچنین تمامی مدل‌ها (به جز SLC43 جاده‌ای) به سیستم استاندارد ۴MATIC چهار چرخ محرک و نیز فرمان‌دهی تیون شده‌ی AMG و سیستم ترمز AMG و سیستم تعلیق اسپرت AMG مجهز شده‌اند. ظاهر شاخص و اسپرتی و اجزای داخلی منحصر به فرد آن شامل صندلی‌های اسپرتی آپشنال و تریم‌های منحصر به فرد هستند.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر مرسدس بنز GLE43 AMG

به اشتراک بگذارید :