جزئیات فروش تکمیلی DS ls5

شرکت آرین‌موتور تابان زیر مجموعه گروه آرین سرمایه مدل DS 5LS را با قیمت ویژه رونمایی ۱۹۲ میلیون‌ تومان به مشتریان عرضه می‌کند که در مرحله نخست و در شرایط ویژه رونمایی با تخفیف نقدی ۳ درصدی عرضه می‌شود.

تنها سدان برند پریمیوم DS فرانسه که روز یکشنبه هفته جاری(۲۳ آبان) در خانه DS تهران رونمایی شده بود مورد استقبال گسترده مشتریان قرار گرفت.

به گزارش عصر ایران در نخستین مرحله فروش این خودرو تعداد در نظر گرفته از سوی آرین موتور تابان برای پارت نخست به اتمام رسید و ظرفیت تکمیل شد اما بر اساس گزارشات و تصمیم این شرکت به دلیل استقبال مشتریان، طرح های ویژه فروش همچنان ادامه دارد.

مشتریان خرید نقدی این سدان فرانسوی می‌توانند در مرحله نخست ۹۵٫۰۴۰٫۰۰۰ تومان بپردازند و ۸۹٫۷۹۳٫۹۲۹ تومان را نیز به عنوان تسویه حساب بپردازند و این خودرو را طی مدت زمان ۳۰ روز کاری تحویل بگیرند.

سود مشارکت متقاضیان این طرح ۱۸ درصد و سود تاخیر نیز ۲۲ درصد اعلام شده است.

در طرح فروش نقدی قیمت تمام شده DS 5LS به ۱۸۴٫۸۳۳٫۹۲۹ میلیون تومان با احتساب ۳ درصد تخفیف ویژه رونمایی می رسد.

فروش اعتباری DS 5LS نیز با پیش پرداخت ۵۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان در هنگام ثبت نام و ۵۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان دیگر ۳۰ روز بعد از ثبت‌نام امکان پذیر است.
29
آرین‌موتور تابان علاوه بر این مبالغ به عنوان پیش‌پرداخت ۸۵ میلیون‌تومان وام برای مشتریان در نظر گرفته است که به دو صورت ۱۲ ماهه بدون بهره یا ۲۴ ماهه با بهره ۱۸ درصد قابل پرداخت است.

در طرح پرداخت ۱۲ ماهه بدون بهره هر قسط ۷٫۰۹۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود و در طرح اقساط ۲۴ ماهه هر قسط ۴٫۲۵۰٫۰۰۰ تومان است.

سود تاخیر در نظر گرفته شده برای مشتریان این طرح ۲۰ درصد است و DS5 LS همانند طرح نقدی طی ۳۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می شود.

همچنین علاقمندان به خرید مشارکتی این خودرو با سود مشارکت ۲۵ یا ۲۷ درصد در طرح‌های ۹۰ و ۱۲۰ روزه می‌توانند با ارائه مبالغ ۳۵ ، ۳۵ و ۴۰ میلیون تومان در هنگام ثبت نام ، ۶۰ روز بعد از ثبت‌نام و ۹۰ روز بعد از ثبت‌نام مابقی قیمت خودرو را با احتساب سود مشارکت در هنگم تحویل بپردازند یا در صورت تاخیر از سود ۲۶ و ۲۸ درصد بهره‌مند شوند و در صورت انصراف ۲۳ یا ۲۵ درصد سود دریافت کنند.
28

DS 5LS سدانی به مشخصات فنی مشابه مدل‌های DS5 هاچ‌بک و DS6 است که از مجموعه کامل امکانات رفاهی بهره می‌برد و با پیشرانه قدرتمند سری پرینس که مشترکا توسط پژو-سیتروئن و ب‌ام‌و طراحی شده با حداکثر توان ۱۶۵ اسب بخار می باشد.

شتاب صفر تا ۱۰۰ این سدان پریمیوم جدید ۹ ثانیه است و در سیکل ترکیبی تنها ۶٫۵ لیتر سوخت مصرف می‌کند.

برند پریمیوم DS دی اس نامی ۶۱ ساله است که با صنعت مد و تکنولوژی فرانسه عجین شده است و استفاده از چرم ناب ناپا با طرح دوخت دستی بند ساعت از جمله نکات قابل توجه در این برند متفاوت است.

DS 5LS همانند دیگر محصولات Ds در ایران با گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر به مشتریان عرضه می‌شود.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر از طرح فروش محصولات دی.اس می توانند به سایت آرین موتور تابان مراجعه کنند.

شرکت آرین‌موتور تابان زیر مجموعه گروه آرین سرمایه مدل DS 5LS را با قیمت ویژه رونمایی ۱۹۲ میلیون‌ تومان به مشتریان عرضه می‌کند که در مرحله نخست و در شرایط ویژه رونمایی با تخفیف نقدی ۳ درصدی عرضه می‌شود.

به اشتراک بگذارید :