ماشین‌های بچه‌پولدارهای سعودی+ تصاویر

در هفتهٔ اتومبیل مونتری گران‌قیمت‌ترین و خاص‌ترین خودروهای دنیا گرد هم می‌آیند و ثروتمندترین افراد جهان نیز در آن حضور میابند؛ اما بازدیدکنندگان مونتری امسال فرصت منحصربه‌فرد دیدن بوگاتی شیرون و کانسپت ویژن گرن توریزمو را برای اولین بار در کنار هم دارند. این دو خودروی خارق‌العاده امسال در مونتری بر روی یک استیج در کنار هم نمایش داده می‌شوند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، پس‌ازاین گردهم‌آیی، نسخهٔ نمایش داده‌شدهٔ شیرون و کانسپت ویژن گرن توریزمو متعلق به بوگاتی نخواهند بود چراکه هردوی آن‌ها به یک شاهزادهٔ علاقه‌مند اتومبیل و عاشق بوگاتی از عربستان سعودی فروخته‌شده‌اند. این شاهزاده، بدر بن سعود نام داشته و نوهٔ ملک عبدالله است.

36

اگر تعجب کرده‌اید که چطور درصورتی‌که هنوز تولید و تحویل بوگاتی شیرون به خریداران آغاز نشده این شاهزادهٔ سعودی شیرون خود را تحویل گرفته است باید گفت به این دلیل که وی همان شیرونی که برای اولین بار در نمایشگاه ژنو رونمایی شد را خریداری کرده و بوگاتی با دریافت مبلغ بالاتری حاضر به فروش این خودرو به بدر بن سعود شده است. شاهزادهٔ سعودی با پیشنهاد مبلغ بسیار بالایی توانسته بوگاتی را برای انجام چنین عملی راضی کند.

37

اما خاص‌تر از شیرون نمایشی، یکی از منحصربه‌فردترین هایپراسپرت‌های دنیا یعنی کانسپت بوگاتی ویژن گرن توریزمو است که در نمایشگاه فرانکفورت سال گذشته رونمایی شد و پیش‌نمایشی از شیرون محسوب می‌شد چراکه استایل کلی و طراحی شیرون با الهام از ویژن گرن توریزمو شکل‌گرفته است. این کانسپت خارق‌العاده نیز به شاهزاده بدر بن سعود فروخته‌ شده است.

38

به اشتراک بگذارید :