تصادف هولناک یک لامبورگینی

بر اساس گزارش‌ها یک لامبورگینی اونتادور نارنجی SV به دلیل سرعت بالا در پارمای ایتالیا در یک تصادف جاده‌ای به شدت نابود شد.

تصاویر تکان‌دهنده از این تصادف نشان می‌دهد که شیشه خودرو کاملا شکسته است. خودرو چرخ‌هایش را کاملا از دست داده و کیسه‌های هوا را نیز می‌توان مشاهده کرد.

در حالیکه خودروسازان جهان تمام تلاش خود را برای قدرتمندتر شدن و سریعتر شدن خودروها می‌کنند، دغدغه‌های بزرگتری برای امن‌تر کردن خودروها دارند. با این وجود بی‌احتیاطی رانندگان در سراسر جهان با بهترین خودروها می‌تواند خطرآفرین باشد و این موضوع ربطی به هزینه صرف شده با خودروی مورد نظر شما ندارد. هر چند تجهیزات و کیفیت خودروها در نجات جان انسان‌ها موثر است.

به گزارش گره خودروی عصر ایران به نقل از ” جی‌تی اسپورت”، جزئیات این حادثه و تصادف تا کنون محدود و نامشخص هستند اما تصور می‌شود ان اونتادور نسخه لیمیتدد پس از برخورد با حفاظ اتوبان کنترل خود را از دست داده و به سمت لاین دیگر اتوبان چرخیده است.
81

هنوز مشخص نیست به چه دلیل این ابرخودرو با ریل‌ها برخورد کرده است، اما خودرو از بخش جلو تخریب شده و بخش عقبی خودرو نیز کاملا از بین رفته است. در واقع می‌توان گفت خودرو از بخش عقب به دو نیم تقسیم شده است.

82

83

خودرو چرخ‌هایش را کاملا از دست داده و کیسه‌های هوای باز شده را نیز می‌توان در این تصاویر مشاهده کرد. با وجود این آسیب‌های گسترده به نظر می‌رسد که شاسی مونوکوک فیبرکربنی خودرو تنها با چند خراش ساده از آسیب‌های گسترده در امان مانده است. هنوز از شرایط راننده و سرنشینان خبری گزارش نشده است.

84

بر اساس گزارش‌ها یک لامبورگینی اونتادور نارنجی SV به دلیل سرعت بالا در پارمای ایتالیا در یک تصادف جاده‌ای به شدت نابود شد.

به اشتراک بگذارید :