خودروی محبوب زنان ۲۰۱۶

این مدل از جگوار از میان ۲۴۹ خودرو که به وسیله ۷ داور از ۱۴ کشور نامزد شده‌اند انتخاب شده است و جگوار در صدر جدول ۶ گروه قرار داشته است.

در حالیکه طرفداران خودرو در آمریکای شمالی در حال انتخاب برنده نهایی “ناکتوی ۲۰۱۷” و برنده خودروی سبز سال هستند، در سوی دیگر خانم‌ها خودروی مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کار مگ”، ناکتوی جشنواره سالانه بهترین خودرو و خودروهای کاری و بزرگ در آمریکای شمالی است و جشنواره بهترین خودروی سبز سال تقریبا از سال ۲۰۰۶ در آمریکای شمالی برگزار شده است.
33

اما جشنواره دیگری در آمریکا با نام خودروی جهانی زنان وجود دارد، که در سال جاری جگوار “اف- پیس” با اختلاف زیاد آرا در صدر این انتخاب زنانه قرار گرفت.
34

به گفته رئیس هیات ژوری این جشنواره فیونا پارگتر، انتخاب بهترین کراس‌اوور و SUV زنانه سال ۲۰۱۶ دستاورد بزرگ و برجسته برای ادامه موفقیت‌های جگوار “اف- پیس” به شمار می‌آید. ترکیب طراحی زیبا، عناصر قابل استفاده و کاربردی با تجربه بی نظیری از رانندگی باعث شده تا “اف- پیس” بتواند در حرکتی رقابتی طیف جدیدی از مشتریان را به سمت برند جگوار بکشاند.

35

این مدل از جگوار از میان ۲۴۹ خودرو که به وسیله ۷ داور از ۱۴ کشور نامزد شده‌اند انتخاب شده است و جگوار در صدر جدول ۶ گروه قرار داشته است. رقیب اصلی این شاسی‌بلند بریتانیایی XC90 ولوو بود که در نزدیکی آن در صدر جدول کارشناسان حرکت کرد.

این مدل از جگوار از میان ۲۴۹ خودرو که به وسیله ۷ داور از ۱۴ کشور نامزد شده‌اند انتخاب شده است و جگوار در صدر جدول ۶ گروه قرار داشته است.

به اشتراک بگذارید :