پیک‌آپ مفهومی هیوندا، سانتاکروز۲۰۱۹

هیوندایی آماده است تا پیک‌آپ‌های “سانتا ‌کروز” خودر را در سال ۲۰۱۸ وارد خط تولید کرده و آنها را با مدل ۲۰۱۹ بفروشد.

به نظر می‌رسد هیچ فردی تا نمایشگاه خودرویی لوس‌آنجلس یا دیترویت به شکل رسمی شاهد نمونه‌های از پیک‌آپ هیوندایی نخواهد بود. اما هیوندایی آماده است تا پیک‌آپ‌های “سانتا ‌کروز” خودر را در سال ۲۰۱۸ وارد خط تولید کرده و آنها را با مدل ۲۰۱۹ بفروشد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل “ام اس ان”، هیوندایی در حال کار روی پیک‌آپ‌های مناسب با سبک زندگی است، که از پلت‌فرم اشتراکی کراس‌اوورهای کامپکت “توسان” بهره می‌برند.
23

مدیرعامل شرکت هیوندایی موتور آمریکا در این خصوص گفت: گروه هیوندایی در این خصوص تصمیم دارد که هیچ بیانیه‌ و پیش‌نمایشی ارائه ندهد. اساس این خودرو مانند مدل‌های “رایدگلاین” هوندا یا “باجا” سوبارو خانوادگی طراحی شده است. بازبینی دوباره طراحی این مدل در اوایل آگوست صورت گرفت و اینک خودروسازان به طراحی نهایی آن نزدیک شده‌اند.
سانتا کروز 2019

مدل‌های نهایی این خودرو به موتورهای بنزینی یا دیزلی مجهز خواهند شد. هیوندایی در حال توسعه مدل‌های ۴ سیلندر دیزلی برای توسعه برند جدید و لوکس جنسیس در چند سال آینده در اروپاست.
سانتا کروز 2019

سانتا کروزهای جدید و سانتافه‌های فول سایز نامزدهای مناسبی برای موتورهای دیزلی در آمریکا هستند. مطالعات داخلی شرکت هیوندایی نشان می‌دهد که حدود ۵۰ هزار پیک‌آپ سانتا کروز در یک سال فروخته شود، اما مطالعات خارجی رقمی بالاتری نزدیک فروش ۷۰ هزار دستگاه از خودرو را تخمین زده‌اند.
سانتا کروز 2019

تفکر ساخت خودرو در شکل و ساختار یک پیک‌آپ در دیگر شرکت‌های خودروسازی با درجات متفاوتی از موفقیت سنجیده شده است. هوندا پس از اجرایی کردن این ایده اینک طرفداران زیادی دارد و پس از دو سال وقفه نسل دوم”رایدگلین‌” ها را وارد بازار می‌کند.

سانتا کروز 2019

اولین مدل مفهومی این خودروی هیوندایی در سال ۲۰۱۵ در نمایشگاه بین‌المللی خودروی آمریکای شمالی به عنوان یک کراس‌اوور با قابلیت یک تخت بسط‌‌پذیر به نمایش درآمد. قیمت اولیه این خودرو که بیش از یک وانت به کمک مشتریان می‌آید حدود ۲۵ هزار دلار آمریکا برآورد شده است.
سانتا کروز 2019

۶۲ درصد از مجموع فروش صنایع در آمریکا بر محور فروش پیکاپ، کامیون و شاسی‌بلندها چرخ می‌خورد که در این میان سهم هیوندایی تنها ۲۵ درصد عنوان شده است. این شرکت برنامه دارد در ۴ سال آینده با ترکیب و تغییر تولیداتش در ساخت پیک‌آپ‌ها سهمش از بازار آمریکا را به ۴۵ درصد برساند.

 

هیوندایی آماده است تا پیک‌آپ‌های “سانتا ‌کروز” خودر را در سال ۲۰۱۸ وارد خط تولید کرده و آنها را با مدل ۲۰۱۹ بفروشد.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر سانتاکروز۲۰۱۹

به اشتراک بگذارید :