تهران میزبان کراس اوورهای جدید ساندرو

از کارخانجات داخلی خودرو سازی خبر می رسد که پارس خودرو در حال عرضه ساندرو با شکل و شمایل جدید به بازار است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران ساندروی جدید یکی از خودروهایی است که توسط پارس خودرو به زودی به بازار عرضه می‌شودو با توجه با ابعادش باید آن را خودرویی کراس اوور نامید.

خودروی رنو “کراس اوور” تولید پارس خودرو با پلاک آزمایش فنی در خیابان‌های تهران

کراس اوور خودرویی است که فضا و بدنه یک شاسی بلند (SUV) را در اختیار دارد، در حالی که از پلت فرم یک خودروی سواری بهره می‌برد. ساندروی جدید که فعلا در خیابان‌های تهران با پلاک آزمایش فنی در حال تردد است به زودی با گیربکس معمولی و اتوماتیک به بازار عرضه خواهد شد هر چند مطابق اخبار به دست آمده گیربکس معمولی استفاده شده در این خودرو از گیربکس های ۵ دنده جدید رنو است.

رنو ساندرو

رنو ساندرو
این خودرو در نمای خارجی دچار تغییراتی شده به طوریکه ساندروی جدید اندکی ارتفاع گرفته، و ابعاد اتاق نیز در آن نیز بزرگتر شده است.مدل جدید ساندرو با تغییراتی که در آن ایجاد شده است به خودروهای کراس‌اوور نزدیک شده است زیرا این خودرو از سطح زمین ۱۷۵ میلی‌متر فاصله دارد و طول، عرض و ارتفاع آن به‌ ترتیب ۴۰۲۴ و ۱۷۵۳ و ۱۵۴۴ میلی‌متر است.

موتور و نمای داخلی این خودرو با ساندرو هاچ‌بک تفاوتی ندارد و تمامی تجهیزات در این دو مدل مشترک هستند. احتمال داده می‌شود که مدل جدید ساندرو که قرار است با رنگ‌بندی سفید، نقره‌ای، آبی و قرمز تولید شود در حدود قیمتی تا ۵۵ میلیون‌ تومان عرضه شود که با توجه به پیش فروش آن قطعا در بازار آزاد با تفاوت قیمتی بیشتر نسبت به کارخانه عرضه شود.

از کارخانجات داخلی خودرو سازی خبر می رسد که پارس خودرو در حال عرضه ساندرو با شکل و شمایل جدید به بازار است.

به اشتراک بگذارید :