همه ی خودروهای کریس رونالدو

فراری لافراری و بوگاتی ویرون از آخرین خریدهای این بازیکن سرشناس می‌باشد.

با وجود اینکه هیچ کس نمی‌داند رونالدو صاحب چند خودرو است و این دارایی عظیم را کجا نگه می‌دارد، عکسی از وی به همراه خودروهای مختلف منتشر شده که احتمالا حکایت از یک پارکینگ خصوصی فوق‌العاده و تاثیر گذار دارد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “تاک‌اسپورت”، از آنجایی که هر فوتبالیست به یک خودروی بزرگ و جا دار اسپورت نیاز دارد احتمالا رنج‌روور svr در شمار محبوب‌ترین خودروهای رونالدو قرار خواهد گرفت.

رولزرویس گوست، مارزاتی کوپه گرن کابریو، مرسدس S65 AMG، پورشه ۹۱۱ توربو S ، فراری ۵۹۹ GTO، لامبورگینی اونتادور MP4-12C، بوگاتی ویرون و لافراری در لیست خودروهای رونالدو قرار دارند. ویرون و پورشه ۹۱۱ توربو از آخرین خریدهای این بازیگر سرشناس هستند.

رنج روور اسپورت SVR
خودروی کریس رونالدو

این خودرو رونالدو حدود ۱۲۵ هزار دلار قیمت دارد. و در ۴٫۵ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد و با بیشینه سرعت ۲۶۱ کیلومتر در سرعت می‌راند.

رولز رویس گوست
خودروی کریس رونالدو

حدود ۳۰۵ هزار دلار قیمت دارد در ۴٫۸ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۲۴۸ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

مازراتی گرن کابریو
خودروی کریس رونالدو

حدود ۱۳۵ هزار دلار قیمت دارد در ۴٫۷ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۲۸۳ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

مرسدس S65 AMG
خودروی کریس رونالدو

حدود ۲۴۰ هزار دلار قیمت دارد در ۴ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۲۹۹ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

پورشه ۹۱۱ توربو S
خودروی کریس رونالدو

حدود ۱۹۵ هزار دلار قیمت دارد در ۲٫۸ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

فراری ۵۹۹ GTO
خودروی کریس رونالدو

حدود ۴۰۰ هزار دلار قیمت دارد در ۳٫۱ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۳۳۵ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

مک‌لارن MP4
خودروی کریس رونالدو

حدود ۲۲۵ هزار دلار قیمت دارد در ۲٫۹ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۳۳۳ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

لامبورگینی اونتادور
خودروی کریس رونالدو

حدود ۴۰۰ هزار دلار قیمت دارد در ۳٫۱ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۲۰۲ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

بوگاتی ویرون سوپراسپورت
خودروی کریس رونالدو

حدود ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار دلار قیمت دارد در ۲٫۴ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۲۸۵ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

فراری لافراری
31

حدود ۱ میلیون و ۳۳۰ هزار دلار قیمت دارد در ۲٫۴ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کند.

 

فراری لافراری و بوگاتی ویرون از آخرین خریدهای این بازیکن سرشناس می‌باشد.

به اشتراک بگذارید :