پیش فروش خودروی تیگو ۵ با شرایط استثنایی

مدیران خودرو در جدیدترین اقدام خود خبر از فروش اقساطی تیگو ۵ لاکچری و اکسلنت با تحویل فوری داده است.

شرکت مدیران خودرو در بخشنامه جدید خود قیمت نقدی تیگو۵ اکسلنت را ۹۷۴ میلیون ۴۶۸ هزار ریال را اعلام کرده و در ادامه مدل‌های مختلف این خودرو را در طرح‌های گوناگون قسطی و اعتباری عرضه کرده است.

شما با واریز مبلغ نقدی تنها ۱۵ روز باید انتظار بکشید تا شاسی بلند چری را سوار شوید اما اگرخواهان تیگو۵ مدل لاکچری هستید ،نیز می‌توانید مبلغ ۹۲۲ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال برای خرید نقدی و دریافت ۱۵ روزه خودرو پرداخت نمایید.
تیگو 5

تیگو 5

در اولین طرح فروش مربوط به تیگو ۵ اکسلنت با پیش پرداخت ۳۴۱ میلیون و ۶۳ هزار و۸۰۰ ریال می‌توانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و در ادامه یک فقره چک دوماهه به مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۱۷۱ هزار ریال نیز تحویل شرکت خواهید داد.

شما این امکان را خواهید داشت تا با دریافت یک وام ۴۸۷ میلیون ریالی مابقی پول خودرو را با اقساط ۱۲ تا ۲۴ ماهه پرداخت نمایید و خودروی خود را ۳۰ روز بعد از ثبت نام دریاف نمایید.

تیگو 5

در طرح دوم فروش شما می‌توانید دو نوع پیش پرداخت داشته باشید و با مبالغ ۴۳۸ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال و ۵۳۵ میلیون و ۹۵۷ هزار ریال ثبت نام اولیه خود را انجام داده و یک فقره چک ۱۴۶ میلیون و ۱۷۱ هزار ریالی نیز به شرکت تحویل دهید. مابقی پول خودرو با دریافت تسهیلات ۳۰ماهه تامین خواهد شد و شما از این بابت نباید نگران باشید. خودروی شما ۳۰ روزه به شما تحویل داده می‌شود.

مدیران خودرویی‌ها قیمت نقدی تیگو۵ مدل لاکچری خود را ۹۲۲ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال اعلام کرده و برای این خودرو هم طرح‌های جدید فروش قسطی را در نظر گرفته‌اند.

در طرح اول شما می‌توانید با ۳۲۳ میلیون ریال خرید اولیه خود را ثبت کرده و یک فقره چک به مبلغ ۱۳۸ میلیون و ۴۴۶هزار ریال نیز به شرکت تحویل دهید. شما می‌توانید با استفاده از تسهیلات ۱۲ تا ۲۴ ماهه مابقی پول خودروی شاسی بلند خود را پرداخت نمایید.

در طرح دوم فروش تیگو۵ لاکچری شما با پرداخت مبلغ ۴۱۵ میلیون و ۳۳۵ هزار ریال و یا ۵۰۷ میلیون و ۶۳۲ هزار ریال می‌توانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و یک فقره چک دوماهه به مبلغ ۱۳۸ میلیون و ۴۴۶ هزار ریال نیز به شرکت تحویل خواهید داد. برای مابقی پول خودرو و پرداخت آن نیز نگران نباشید زیرا شرکت یک تسهیلات ۳۰ ماهه به شما می‌دهد تا بتوانید در چک های ۳ ماهه بازپرداخت نمایید.

 

مدیران خودرو در جدیدترین اقدام خود خبر از فروش اقساطی تیگو ۵ لاکچری و اکسلنت با تحویل فوری داده است.

به اشتراک بگذارید :