خیره کننده‌ترین سوپراسپرت لکسوس

احتمال می‌رود این خودروها در سال ۲۰۱۸ معرفی شوند. لکسوس قصد دارد با یک مدل مفهومی سبک همگان را شگفت زده کند. این در حالیست که مردم بیشتر برای خرید مدل واقعی آن علاقه نشان خواهند داد.

برند لوکس تویوتا یعنی همان لکسوس اقداماتی را انجام داده که حکایت از ورودمدل های جدید از نسخه‌های LCF در اروپا دارد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اتوکار”، لکسوس اپلیکیشی را برای LCFهای جدید در اروپا بایگانی کرده است. این گروه خودروسازی تائید کرده که نسخه‌های جدیدش بسیار جذاب‌تر بوده و به عنوان کوپه ای با محرک چرخ‌های عقب ارائه خواهد شد.

دیگر هیچ رمز و رازی در خصوص این تازه وارد تجملاتی لکسوس به بازار وجود ندارد. گزارش های قبلی نشان می دهد که این نسخه با قابلیت‌های بالای عملکردی توسط آکیو تویودا مدیر ارشد برند تویوتا تائید شده است. اگرچه لکسوس تاکنون به شکل رسمی این موضوع را تائید نکرده است. شاید این عدم تائید گواه فشار خودروسازی برای ساخت سری F از سوی زیرمجموعه‌هایش باشد. لکسوس در حال حاضر انواع GSF و RCF را ارائه می‌کند.

فیبر کربن نیز از مواردی است که در این خودرو بیشتر دیده خواهد شد. تعجب‌برانگیز نیست اگر مدل جدید لکسوس برخی از مشخصه‌هایش را از سوپر اسپورت LFA قرض بگیرد.

هنوز اطلاعات زیادی در خصوص جزئیات فنی خودرو در دسترس نیست. اما شایعات از وجود یک موتور V8 توئین توربو با خروجی ۶۰۰ اسب بخار حکایت دارند. مدل‌های کنونی RCF و GSF قدرت خود را از موتورهای ۵ لیتری V8 با گشتاور ۵۷۹ نیوتن‌متر دریافت می‌کنند و خروجی آنها ۴۶۷ اسب بخار است.

نباید انتظار دیدن لکسوس LCF را در سال جاری داشته باشید. احتمال می‌رود این خودروها در سال ۲۰۱۸ معرفی شوند. لکسوس قصد دارد با یک مدل مفهومی سبک همگان را شگفت زده کند. این در حالیست که مردم بیشتر برای خرید مدل واقعی آن علاقه نشان خواهند داد.

احتمال می‌رود این خودروها در سال ۲۰۱۸ معرفی شوند. لکسوس قصد دارد با یک مدل مفهومی سبک همگان را شگفت زده کند. این در حالیست که مردم بیشتر برای خرید مدل واقعی آن علاقه نشان خواهند داد.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر لکسوس lc-fc مدل ۲۰۱۸

به اشتراک بگذارید :