غایبان بزرگ نمایشگاه خودرو

خودروهای داخلی زیادی در نمایشگاه خودرو تهران حضور نداشتند که این عامل سبب نارضایتی برخی بازدیدکنندگان شده بود.

به گزارش عصر ایران،نمایشگاه خودرو تهران در حالی برگزار شد که بر خلاف تصور خیلی از بازدیدکنندگان و کارشناسان، حضور خودروهای وارداتی در این نمایشگاه بهتر و بیشتر از خودروهای داخلی بود. به نظر می‌رسید تولیدکنندگان و مونتاژ کنندگان داخلی اهمیت کمتری به نمایشگاه خودرو تهران دادند و بازار خوب استقبال مردم در نمایشگاه را از دست دادند.

به گزارش زومیت خودروهای داخلی زیادی از حضور در نمایشگاه خودرو تهران بازماندند تا علاقه‌مندانشان بدون بازدید از آن‌ها نمایشگاه را ترک کنند.در ادامه به بررسی خودروهای غایب می‌پردازیم.

دنا پلاس

دنا که حدود دو سال است در بازار ایران حضور دارد، نظر خریداران زیادی را به خود جلب کرده است؛ اما این خریداران تردیدهایی در زمینه خرید دنا دارند که می‌خواهند با سوار شدن در آن یا دیدن دنا از نزدیک این تردیدها را برطرف کنند. ایران خودرو که به‌تازگی محصول دناپلاس را معرفی کرده بود، انتظار می‌رفت در نمایشگاه خودرو تهران، دناپلاس را در کنار دنا برای بازدید عموم مردم به نمایش بگذارد که این‌گونه نشد.

ساینا اتوماتیک

سایپا به‌تازگی نام خودرو ساینا اتوماتیک را بر سر زبان‌ها انداخته است و می‌خواهد محصول جدید بومی خود را به گیربکس اتوماتیک جدید خود مزین کند. در حالی که همگان منتظر رونمایی از خودروی ساینا اتوماتیک در نمایشگاه خودرو تهران بودند، این محصول هم‌زمان با روز اول برگزاری نمایشگاه در شهر عراق رونمایی شد تا سایپا بازدیدکنندگان از غرفه خود را در بازدید از این محصول جدید ناامید کند.

پزو ۲۰۷ صندوق دار

پژو ۲۰۷ صندوقدار که کمتر از یک‌ ماه از رونمایی‌اش توسط ایران خودرو نگذشته است، در لیست خودروهای ایران خودرو برای حضور در غرفه‌ی این شرکت در نمایشگاه خودرو تهران حضور نداشت. این خودرو که شباهت بسیاری به خودروی پژو ۲۰۶ صندوقدار دارد، تابستان سال آینده به خریداران تحویل داده می‌شود. افراد زیادی که قصد خرید پژو ۲۰۶ صندوقدار یا رانا دارند، دوست داشتند در این نمایشگاه از خودروی پژو ۲۰۷ صندوقدار بازدید و این محصول را ارزیابی کنند.

تندر۹۰ پلاس

خودروی تندر۹۰ چند ماهی است که قرار است به‌صورت فیس‌لیفت شده به بازار ارائه شود. فیس لیفت شده تندر ۹۰ چند هفته پیش برای ارائه در بازار با نام تندر ۹۰ پلاس (تندر ۹۰+) به بازار معرفی شده است. بسیاری از بازدیدکنندگان توقع داشتند ایران خودرو، محصول جدید خود با نام تندر ۹۰ پلاس یا همان تندر پلاس را در نمایشگاه خودرو تهران برای بازدید عموم قرار دهد که این‌گونه نشد.

آی ۲۰ و آی ۱۰
شرکت کرمان موتور نیز که به تازگی با عقد قرارداد با هیوندای کره جنوبی اقدام به عرضه ۲ خودروی آی ۲۰ و آی ۱۰ به بازار کرده نیز یکی از غایبان نمایشگاه بین اللملی خودروی تهران بود .

با توجه به اینکه هنوز خودروهای جدید کرمان موتور به بازار عرضه نشده است برخی از افرادی که به نمایشگاه خودروی تهران مراجعه کرده بودند به دنبال دیدن این خودروها در نمایشگاه بودند.

خودروهای داخلی زیادی در نمایشگاه خودرو تهران حضور نداشتند که این عامل سبب نارضایتی برخی بازدیدکنندگان شده بود.

به اشتراک بگذارید :