جشن ۵۰ سالگی با سه گانه مرسدس

مرسدس AMG، دست قدرتمندساز بنز، در سالگرد تولد پنجاه ‌سالگی‌اش از نسخه محدود “سه گانه” خود رونمایی کرد که به زودی وارد بازار شده و احتمالا طرفداران زیادی پیدا می‌کند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کارآنتنا”، این گروه خودروسازی بنز، در آستانه پنجاه سالگی از مدل سه گانه در نسخه‌های ۵۰ روباز (رودستر( سقف سخت رونمایی کرد. همچنین مدل‌های کانورتیبل “اوشن بلو C63 S” و “C63” نیز در این تولد در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. کانورتیبل‌ها خودروهای دارای سقف جمع شونده فلزی هستند و ظرفیت چهار سرنشین را دارد.

سقف این نوع خودروها نسبت به خوروهای سقف چرمی دارای عایق‌بندی بهتر و وزن بیشتری است. از آنجایی مرسدس AMG برای این تولد سنگ تمام گذاشته، در این تولد شاهد نسخه نایت ادیشن کانورتیبل فورماتیک از C43 و نسخه کوپه فورماتیک C43 نیز خواهیم بود.

نسخه ۵۰ رودستر GTC تنها در ۵۰۰ دستگاه در سطح جهانی و در طراحی “گری‌منگو” و طرح “کشمیر وایت منگو” ارائه خواهد شد. در کنار رنگ‌های مخصوص نسخه ۵۰، می‌توان به حاشیه‌های کرومی مشکی در این خودرو اشاره کرد. این حاشیه‌های کرومی در اسپلیترهای جلو، حاشیه‌های جانبی، دیفیوزر عقب، جلو پنجره جلو و اگزوز نیز دیده می‌شود.

از دیگر عناصر متمایز این خودرو چرخ‌های آلیاژ مصنوعی AMG، چرم مشکی- نقره‌ای ناپا و دوخت های تکه ای الماس‌شکل است. در این خودرو همچنین شاهد فرمان پرفورمنس AMG و مجموعه داخلی مخصوص شب این خودروسازی هستیم.


تعداد نسخه‌های ویژه کانورتیبل اوشن بلو C63 S و مرسدس C63 به ۱۵۰۹ دستگاه خواهد رسید. این خودروها به موتور ۴ لیتری توئین توربوی V8 مجهز می‌شوند و از سقف پارچه‌ای آبی بهره می‌برند. عناصر آبی در دیفیوزرهای عقب، گلگیر چرخ‌ها و سپرها دیده می‌شوند.

نسخه نایت ادیشن کانورتیبل فورماتیک از C43 و نسخه کوپه فورماتیک C43 نیز داردای چرخ‌های آلیاژی ۱۹ اینچی، جلو پنجره الماس شکل و در کوچک برای محفظه بار هستند.


سفارش برای این سه گانه از بنز در ۶ مارچ ۲۰۱۷ صورت می‌گیرد و ارائه مدل‌های C43 و C63 آن از ماه ژوئیه آغاز خواهد شد. نسخه های ۵۰ نیز از جولای به دست مشتریان خواهد رسید.

مرسدس AMG، دست قدرتمندساز بنز، در سالگرد تولد پنجاه ‌سالگی‌اش از نسخه محدود “سه گانه” خود رونمایی کرد که به زودی وارد بازار شده و احتمالا طرفداران زیادی پیدا می‌کند.

به اشتراک بگذارید :