خودروی جایگزین مازراتی mc١٢

وی در شکایت خود از هیئت منصفه و دادگاه درخواست غرامت ٧۵ هزار دلاری کرده و گفته شرکت ایتالیایی فراری با رد درخواستش باعث خجالت و شرمندگی وی شده است.

این یک حقیقت بزرگ است که اکثر ما در خصوص ابرخودروها یا اتومبیل‌های منحصربه‌فرد اخبار و مطالب زیادی می‌شنویم. بسیاری از ابرخودروها از نظر قدرت و ساختار و البتهقیمتعجیب و غریب به نظر می‌رسند. لافراری “آپرتا” یکی از خودروهای عجیبی است که حرف و حدیث‌ها پیرامون آن زیاد است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اتوویک”، پرستون هن یک کارآفرین آمریکایی و راننده سابق مسابقات سرعت که یکی از کلکسیونرهای خودرو در دنیا به حساب می‌آید از تمام راه‌های ممکن تلاش کرده تا این پرنس اسب‌های فراری را خریداری کند. او حتی یک بار یک چک ١ میلیون دلاری را در وجه سرجیو مارچیونه به همراه یک نامه به “مارانلو” (شهر مقر کارخانه فراری) فرستاده است. این کلکسیونر در نامه خود علاقه‌اش به آپرتا را شرح داده است.

قرار است در دور بعد مازراتی تمامی فرآیند تولید نسخه‌های اسپورتش را در کارخانه خود انجام دهد. با این شرایط نامی از شرکت‌های دیگر روی این خودرو باقی نخواهد ماند.

این کارخانه با این شرایط و بهره‌مندی از یک هزار و ١٠٠ کارمند، توان اجرای پروژه‌های جانبی را نیز دارد. این خودروسازی همچنین قصد دارد به زودی لوانته‌های جدیدش را وارد بازار کند. از طرفی این خودروساز تلاش دارد تا یک یا دو دستگاه از مدل مفهومی دو در “آلفیری” را به عنوان جانشینی برای گرن توریسمو تولید کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مازراتی قصد دارد نسخه بعدی و آلفیری را تا پایان سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کند. مدل GT را احتمالاً در سال ۲۰۱۷ خواهیم دید و این در حالی است که تا سال ۲۰۱۸، خبری از ارائه نسخه تولیدی آلفیری نخواهد بود. قبلاً در برنامه پنج ساله کمپانی مازراتی در سال ۲۰۱۴، قرار بود که ابتدا آلفیری در سال ۲۰۱۶ از راه برسد و زمان ورود گرن‌توریسمو نیز برای سال ۲۰۱۸ درنظر گرفته شده بود.

با وجود اینکه مدت زمان زیادی از تولید مدل‌های بالا نمی‌گذرد، مدل‌های کواتروپورته و گیبلی نیز نیاز به جایگزین‌های بهتری دارند. دور از انتظار نیست که مدل‌های ارتقاء یافته این خودروها زودتر از دیگر خودروهای مورد بحث در کارخانه‌های مودنا یا تورین مازراتی ظاهر شوند. با توجه به چشم‌اندازهای مازراتی، قراربود یک نسخه آلفا ۴c با یک موتور بزرگ‌تردر خطوط کارخانه فراری ساخته شود که این طرح تا کنون به ثمر نرسیده است.

وی در شکایت خود از هیئت منصفه و دادگاه درخواست غرامت ٧۵ هزار دلاری کرده و گفته شرکت ایتالیایی فراری با رد درخواستش باعث خجالت و شرمندگی وی شده است.

به اشتراک بگذارید :