رکورد پرش با پیک آپ تراک!!!

یک راننده ۲۹ ساله سرعتی آفرود از لاس‌وگاس، با استفاده از یک سطح شیب‌دار از یک ارتفاع ۱۱۵ متری در وسط شهر ارواح در وسط نیومکزیکو فرود آمد تا رکورد قبلی پرش تراک با ارتفاع ۱۰۱ متر را از دست “تنر فاست” درآورد.

ظاهرا این روزها ثبت رکوردهای جهانی برای پیکاپ در بورس قرار گرفته است. تنها چند روز بعد از ثبت رکورد جهانی “ایرون نایت” شوالیه آهنی ولوو به عنوان سریع‌تر اتومبیل این کلاس در طول تاریخ، بریس منسیز با یک پیکاپ- تراک رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

Bryce Menzies poses for a portrait at Traxxas TORC Series at Primm Off Road Raceway in Primm, NV USA on 27 September, 2013. // Chris Tedesco/Red Bull Content Pool // P-20130930-00681 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

 

به گزارش گروه خودروی عصر ایران، بریس به عنوان یک راننده ۲۹ ساله سرعتی آفرود از لاس‌وگاس، با استفاده از یک سطح شیب‌دار از یک ارتفاع ۱۱۵ متری در وسط شهر ارواح در وسط نیومکزیکو فرود آمد تا رکورد قبلی پرش تراک با ارتفاع ۱۰۱ متر را از دست “تنر فاست” درآورد. این رکورد پیش از این در سال ۲۰۱۱به ثبت رسیده بود.

Bryce Menzies

 

ناظر و داور موسسه جهانی رکوردهای گینس این رکورد را به شکل دقیق و رسمس برای منسیز و گروهش ثبت کرد.

این رکورد نتیجه شش ماه تلاش و فداکاری است که در یک مکان مخفی در سن‌دیگو تمرین شده است. این رکورد همچنین می‌تواند در طول زمان به اصلاحات تعلیقی، حرکت بهتر در برابر باد و پویاتر شدن خودروها کمک کند.

Bryce Menzies races the course at the Mint 400 in Primm, Nevada, USA on 14 March 2015. // Garth Milan/Red Bull Content Pool // P-20150316-00264 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

 

بریس که به ثبت این رکورد راضی نبود در دومین تلاش خود قصد داشت را تا ارتفاع پرش خود را افزایش دهد. اما متاسفانه در سقوط خود از ناحیه شانه دچار شکستگی شد. در این پرش چرخ‌های جلوی خودرویش نیز شکست. با این وجود وی اعلام کرد که از شکستگی شانه ناراحت نیست و این مسئله نمی تواند خوشحالی وی را تحت تاثیر قرار دهد.

73

 

بریس منسیز در این خصوص گفت: باور کردنی نیست که ما رکورد جهانی بزرگی را به ثبت رساندیم و ۱۱۵ متر با یک پیکاپ-تراک پرواز کردیم. این یک رویای بزرگ برای من بود که پس از تلاش زیاد را به دست آوردم و اینک یکی از بزرگترین لحاظات زندگی‌ام را می‌گذرانم.

64

یک راننده ۲۹ ساله سرعتی آفرود از لاس‌وگاس، با استفاده از یک سطح شیب‌دار از یک ارتفاع ۱۱۵ متری در وسط شهر ارواح در وسط نیومکزیکو فرود آمد تا رکورد قبلی پرش تراک با ارتفاع ۱۰۱ متر را از دست “تنر فاست” درآورد.

به اشتراک بگذارید :