برترین و بدترین‌های سال ۲۰۱۷ کدامند؟

کانسومر ریپورتز، هر ساله به عنوان یک مرجع کارشناسی، به بررسی خودروسازان، خودروها و بهترین و بدترین هر کلاسی می‌پردازد که می‌تواند برای صنعت اتومبیل و فعالان این عرصه مهم باشد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اتونیوز”، در سال جاری این خودروسازی پس از اعلام نتایج بهترین و بدترین‌ گروه‌های صنعتی خودروساز، در کلاس‌های جداگانه به ارزیابی بهترین و بدترین خودروها پرداخت.

مسلما اعلام نتایج خبر خوبی برای فیات محسوب نمی‌شود. چرا که مدل L500 این خودروسازی پس از انجام تست‌های مربوطه با کسب حداقل امتیاز به عنوان بدترین خودروی کامپکت شناخته شد. همکاری فیات و کرایسلر نیز چندان موفق نبود و باعث شد تا کرایسلر ۲۰۰ به عنوان به بدترین سدان سایز متوسط نام گیرد. فیات کرایسلر همچنین مسئول نمره کم و اندک کلاس شاسی با مدل دوج جرنی است. از دیگر سو در رتبه‌بندی‌های سال جاری مازراتی گیبلی نیز در جایگاه ضعیف‌ترین سدان لوکس سایز متوسط قرار می‌گیرد.

در مقابل بدترین‌ها، در کلاسی که خودروهایی از هوندا، سوبارو و یا تویوتا دیده می‌شوند، شورولت کروز ۲۰۱۷ در میان خودروهای کامپکت اول شده است. کانسومر ریپورتز این خودرو را به خاطر سواری نرم، عملکرد آرام و ساکت و مصرف کم سوخت تحسین کرده است.

برای سومین سال پی‌درپی این موسسه شورولت ایمپالا ۲۰۱۷ را نیز در کلاس سدان‌های بزرگ به عنوان بهترین مدل معرفی کرده و از کابین جادار و صندلی‌های راحت آن به عنوان ویژگی‌های مثبت ایمپالا یاد کرده است.

برترین خودروهای سال از نگاه کانسومر ریپورت

کلاس ساب کامپکت: تویوتا یاریس iA

کلاس کامپکت هیبرید: تویوتا پریوس

کلاس شاسی‌بلند لوکس: آئودی Q7

کلاس خودروی اسپورت: مزدا MX-5 میاتا

کلاس شاسی‌بلند کوچک: سوبارو فارستر

کلاس شاسی‌بلند میدسایز: تویوتا هایلندر

کلاس پیکاپ تراک کامپکت: هوندا ریجلاین

کلاس سدان میدسایز: کیا اپتیما

بدترین خودروهای سال از نگاه کانسومر ریپورت

کلاس خودروهای کامپکت: فیات l500

کلاس سدان سایز متوسط: کرایسلر ۲۰۰

کلاس خانواده شاسی بلند: دوج جرنی

کلاس خودروی الکتریکی: i-MiEV

کلاس پیک‌آپ کوچک: تویوتا تاکوما

کلاس SUV لوکس کامپکت: لندروور دیسکاوری اسپورت

کلاس SUV بزرگ: کادیلاک اسکالاد

کانسومر ریپورتز، هر ساله به عنوان یک مرجع کارشناسی، به بررسی خودروسازان، خودروها و بهترین و بدترین هر کلاسی می‌پردازد که می‌تواند برای صنعت اتومبیل و فعالان این عرصه مهم باشد.

به اشتراک بگذارید :