لوتوس اوورا ۴۰۰ مدل ۲۰۱۷ ناامیدکننده و خالی از نو آوری

لوتوس اوورا ۲۰۰ سال ۲۰۱۷ ممکن است یک تغییر جزیی نسبت به آن مدل S به نظر برسد، دو سوم قطعات تشکیل‌دهنده‌ی آن کاملا نو هستند.

ما چندان مجذوب آخرین لوتوس اوورای S سوپر شارژ نشدیم. از محفظه‌ی پدال‌های کوچکش، ارگونومی قدیمیش و تمایل عجیبش برای فرمان‌گیری کم در ورودی پیچ‌ها و فرمان‌گیری زیاد در خروجی آنها متنفر بودیم. در مسابقه‌ی بهترین ماشین سال ۲۰۱۱ سایت Motor Trend آخر شد.
58
اگرچه لوتوس اوورا ۲۰۰ سال ۲۰۱۷ ممکن است یک تغییر جزیی نسبت به آن مدل S به نظر برسد، دو سوم قطعات تشکیل‌دهنده‌ی آن کاملا نو هستند. بیشتر این قطعات جدید به یکی از دلایل زیر به کار رفته‌اند: ۱- برای رسیدن به رتبه‌بندی قدرت بهتر ۲- برای حذف وزن اضافه شده توسط تجهیزات افزایش سرعت تا بتوانند در تبلیغات بگویند ماشین جدید ۱۳ پوند سبک‌تر شده و ۳- برای گرفتن گواهی کامل از آمریکا. (لوتوس کوچکترین شرکتی است که در گرفتن این گواهی موفق شده است.)
44
قطعات آن دسته‌ی اول عبارتند از تجهیزات سوپر شارژر برای تقویت از ۹/۲ psi به ۷/۸ psi و مهمتر از آن اضافه کردن مدار خنک کننده‌ی هوا به آب. مجموعه‌ی این تجهیزات حدود ۴۰ درصد هوای بیشتر وارد سیلندر می‌کند تا آن توان ۵۵ اسب بخار و گشتاور ۷ پوند-فوت خروجی را تامین کند.

54

مشخصات:
قیمت پایه: ۹۳۷۸۵ دلار
ساختار کلی: موتور وسط، چرخ عقب محرک، ۲ در کوپه
موتور: ۵/۳ لیتری – ۴۰۰ اسب بخار قدرت – ۳۰۲ پوند فوت گشتاور سوپرشارژ شده DOHC 24
جعبه دنده: ۶ سرعته دستی، ۶ سرعته اوتوماتیک
وزن خالص: ۳۱۵۰ تا ۳۲۰۰ پوند
طول و عرض و ارتفاع: ۶/۱۷۲ در ۶/۷۲ در ۴/۴۸ اینچ
۰ تا ۶۰ مایل: ۱/۴ ثانیه
مصرف سوخت شهر / بزرگاه / ترکیبی: ۱۶-۱۷ / ۲۴ / ۱۹-۲۰ mpg
مصرف انرژی: ۱۹۸ -۲۱۱ کیلووات بر ساعت / ۱۰۰ مایل
آلودگی CO2: ۹۹/۰ – ۰۳/۱ پوند بر مایل

لوتوس اوورا ۲۰۰ سال ۲۰۱۷ ممکن است یک تغییر جزیی نسبت به آن مدل S به نظر برسد، دو سوم قطعات تشکیل‌دهنده‌ی آن کاملا نو هستند.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر لوتوس اوورا ۴۰۰ سال ۲۰۱۷

به اشتراک بگذارید :