تویوتای غول‌پیکر این بار با مدل مینی

آخرین مدل‌های “کی” Kei تویوتا با نام “پیکسیس جوی” دارای ظاهری جمع و جور و مطابق با استانداردهای مد روز هستند.

اگر شما در آمریکای شمالی خواهان خرید یک خودروی هاچ‌بک کوچک و مد روز باشید، قطعا “مینی”، فیات ۵۰۰ یا بیتل فولکس‌واگن یکی از انتخاب‌های شما خواهد بود. اما اگر در این سمت دنیا و در کشوری مانند ژاپن زندگی کنید، تویوتا به شما “پیکسی جوی” را ارائه می‌دهد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران، آخرین مدل‌های “کی” Kei تویوتا با نام “پیکسیس جوی” مستقیما به منظور رقابت با اتومبیل های “ان- وان” هوندا ساخته شده‌اند. این خودروها دارای ظاهری جمع و جور و مطابق با استانداردهای مد روز هستند.

5

7
این خودروها در سه ساختار متفاوت ساخته می‌شوند که همگی با یک ساختار دوست داشتنی، شباهت‌های ظاهریشان را حفظ کرده‌اند. مدل‌های C پیکسیس جوی‌ها کمی بلندتر از دیگر مدل‌ها بوده و ظاهر خشن‌تری دارند. اما مدل های F پیکسیس جوی کمی ظریف‌تر به نظر می‌رسند و شاید بزرگتر باشند. در مقابل پیکسیس جوی‌های مدل S نیز کمی اسپورت‌تر به نظر می‌رسند.

4

6
هر کدام از این خودروها ضربه گیرها، سپرها، گلگیرها، پنل‌های درونی و چرخ‌های مدل خودر را دریافت می‌کنند.

با توجه به تریم انتخابی، پیکسیس جوی قدرت خود را از یک موتور ۶۶۰ سی‌سی با محرک چرخ‌های جلو دریافت می‌کند. موتورهای توربوشارژ در نسخه های F و C ارائه می‌شوند و در مدل‌های S اسپورت نیز به صورت استاندارد شاهد قابلیت محرک تمام چرخ خواهیم بود. این قابلیت به عنوان یک گزینه در محدوده این خودروها ارائه می‌شود.

3

8

این مدل‌های “جوی” به محدوده دیگر پیکسیس‌های تویوتا خواهد پیوست که شامل اتومبیل‌های پیکسیس اسپیس، مینی‌ون‌های پیکسیس مگا، ون‌های پیکسیس، تراک‌های پیکسیس و هاچبک‌های پیکسیس اپوک می‌شود.
2

25528-1472646505-v-yaponii-startuet-novyy-key-kar-toyota-pixis-joy-2016-modelnogo-goda
تمامی این خودروها محصول شرکت “دایهاتسو” هستند که اخیرا در همکاری ویژه با تویوتا مهارت‌های خود را در ساخت خودروهای کوچک نشان داده‌اند.
1

این خودروها به زودی در ۲۱۱ نمایندگی فروش در ژاپن با قیمت تقریبی ۱۲ تا ۱۶ هزار دلار فروخته خواهند شد. این خودرو در تریم‌های متفاوت و در رنگ‌های زیاد تولید و ساخته خواهد شد.

 

آخرین مدل‌های “کی” Kei تویوتا با نام “پیکسیس جوی” دارای ظاهری جمع و جور و مطابق با استانداردهای مد روز هستند.

به اشتراک بگذارید :