با محبوب ترین و جذاب ترین شاسی بلندها آشنا شوید.

نسل جدید SUV های کوچک، استایل زمخت و ارتفاع خودروهای آف رود بزرگ‌تر را با ابعاد قابل کنترل‌تر در آمیخته است. پس محبوب شدن آنها نباید عجیب به نظر آید.در این جا ۱۰ تا از برترین شاسی بلندهای این نسل را معرفی می‌کنیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از پرشین خودرو، فرصت امروز نوشت: با این حال، شهرها و خیابان‌های متراکم ما (در بریتانیا) رانندگی با یک خودرو ۴در۴ زیبا را سخت کرده‌اند و به همین دلیل است کهSUVها در حال کوچک‌تر شدن هستند. این نسل جدید SUV های کوچک، استایل زمخت و ارتفاع خودروهای آف رود بزرگ‌تر را با ابعاد قابل کنترل‌تر در آمیخته است. پس محبوب شدن آنها نباید عجیب به نظر آید.

البته با وجود گزینه‌های بسیار در بازار، انتخاب از میان آنها تبدیل به کاری دشوار شده است. به علاوه اینکه آئودی اخیرا مدل جدید Q2 خود را عرضه کرده و با این کار مدلی برتر را به بازاری وارد کرد که تا پیش از این تحت کنترل تولید کنندگان متوسط تر بود. با این حال کدام یک از این خودروها بهترین است؟ در ادامه گلچینی از این خودروها را از نظر می‌گذرانیم.

۱۰- واکسال موکا
23

واکسال موکا به دلیل ظاهر دلپذیر خود از یک سو و مورد اقبال قرار گرفتن کلی مدل‌های جدید در بازار از سوی دیگر، نزد خریداران SUV کوچک محبوبیت پیدا کرده است. با وجود بهره‌گیری از نامی جذاب، این مدل بیشتر حوصله شما را سر می‌برد. موکا با مشخصه‌هایی چون راحت نبودن، هوشمند نبودن و مصرف بیشتر سوخت نسبت به رقبای خود، خودرویی کاملا معمولی به حساب می‌آید. اولویت‌های انتخاب شما هر چه باشد، گزینه‌های بهتری را در بازار برای خود خواهید یافت.

امتیاز: ۵ از ۱۰

۹- نیسان جوک
24

این مدل در واقع نابغه این کلاس به شمار آمده و به خودرویی پرفروش در بریتانیا تبدیل شده است. ما نیز کاملا درک می‌کنیم چرا نسبت به خرید آن تحریک می‌شوید؛ زیرا ظاهر آن جذاب است و قیمت مناسبی دارد. در طرف دیگر اما متاسفانه کمی تنگ و غیر راحت است و حالا که گزینه‌های بهتری در بازار هستند پس این خودرو نیز بهترین گزینه نخواهد بود.

امتیاز ۵ از ۱۰

۸- داسیا داستر
25

کوچک، ابتدایی و غیر هوشمند است اما این مدل به طور اغوا کننده‌ای ارزان نیز است. این مدل خودرویی SUV برای افرادی با بودجه کم است و به همین دلیل است که در رده هشتم این فهرست قرار می‌گیرد.

امتیاز: ۵ از ۱۰

۷- سانگ یانگ تیوولی
26

در زیر ظاهر عجیب این خودرو یک SUV کوچک اما توانمند وجود دارد که بسیار راحت بوده و از فضای کافی برخوردار است. مدل تیوولی جادار بوده، رنگ بدنه آن به خوبی پرداخت شده و رانندگی با آن نسبتا دلپذیر است. بر خلاف اکثرSU های این فهرست، نسخه ۴در۴ این مدل نیز با قابلیت آف رود واقعی در دسترس علاقه مندان است.

امتیاز: ۶ از ۱۰

۶- پژو ۲۰۰۸
27

این مدل به تازگی یک فیس لیفت بسیار جزئی داشته اما در زیر ظاهر این خودرو همان خودروی محبوب همیشگی است. ظاهر، کیفیت رانندگی و استایل آن قابل قبول است و درست به همین دلیل اگر از آن انتظار یک خودروی قابل قبول را داشته باشید نا امید نخواهید شد.

امتیاز ۶ از ۱۰

۵- هوندا HR-V
28

HR-V یک خودروی بسیار دوست داشتنی و شهری است اما بهتر بود یک نسخه ۴در۴ نیز داشت تا از اعتبار بیشتری برخوردار شود. این مدل کاملا اقتصادی، راحت و جادار است، اما در نقطه مقابل رانندگی آن کمی معمولی است، قیمت آن زیاد و نسخه بنزینی آن پر سروصدا و کم شتاب است.

امتیاز ۶ از ۱۰

۴- سوزوکی ویتارا
29

اگر بتوانید از طراحی داخلی پلاستیکی ضعیف آن چشم پوشی کنید، سوزوکی ویتارا یک خودروی مناسب با سطح استانداردی از تجهیزات و موتوری بهینه برای شما خواهد بود. قیمت آن نیز مناسب است و فضای زیادی نسبت به هزینه‌ای که کردید، دریافت می‌کنید.

امتیاز ۷ از ۱۰

۳٫ مزدا CX-3
30

این مدل بدون شک انتخاب راننده‌هاست زیرا از مکانیک حرکتی برخوردار است که رانندگی با آن را بسیار جذاب می‌کند و طراحی داخلی آن نیز بی‌نظیر است. از بزرگ‌ترین نقص‌های این خودرو می‌توان به فضای کم برای سرنشین جلو و عقب اشاره کرد که این مدل را تبدیل به یکی از کم کاربرد‌ترین خودروها کرده است. اگر مشکلی با فضای کم ندارید، این خودرو احتمالا بهترین انتخاب برای شماست.

امتیاز: ۷ از ۱۰

۲- سیتروئن C4 کاکتوس
31

اگر به دنبال هیجانات رانندگی هستید، این خودرو مناسب شما نیست و از برخی جوانب ضعیف به نظر می‌رسد. نکته ارزشمند در خصوص این خودرو آن است که شبیه هیچ خودروی دیگری نیست و آنقدر خاص به نظر می‌رسد که حس یک خودروی معمولی بی‌ارزش را به شما منتقل نکند.

امتیاز: ۷ از ۱۰

۱- رنو کپچر
32

این مدل سال‌های زیادی است که به عنوان یک انتخاب برتر در میان SUVهای کوچک شناخته می‌شود و این به دلیل ترکیب خوب فضا، راحتی و کاربردی بودن کپچر است. کاورهای زیپی صندلی‌ها و انتخاب موتور متناسب با این خودرو نیز از دیگر نقاط قوت آن به حساب می‌آید.

نسل جدید SUV های کوچک، استایل زمخت و ارتفاع خودروهای آف رود بزرگ‌تر را با ابعاد قابل کنترل‌تر در آمیخته است. پس محبوب شدن آنها نباید عجیب به نظر آید.در این جا ۱۰ تا از برترین شاسی بلندهای این نسل را معرفی می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید :