فروش بی‌سابقه رنو در ایران

شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در دومین ماه سال جاری میلادی ۱۵۲۳۰ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.

فروش رنو فرانسه به ایران در دومین ماه سال جاری میلادی با رشد ۱۷۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵۲۳۰ دستگاه رسید.

فروش رنو فرانسه به ایران در این ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل یعنی فوریه ۲۰۱۶ رشد ۱۷۵ درصدی و نسبت به ماه قبل یعنی ژانویه ۲۰۱۷ رشد ۱۳ درصدی داشته است. رنو در فوریه سال ۲۰۱۶ بالغ بر ۵۵۴۰ دستگاه و در ژانویه ۲۰۱۷ بالغ بر ۱۳۴۴۹ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود.

بر این اساس مجموع فروش رنو به ایران در ۲ ماهه۲۰۱۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۳۵ درصدی داشته و به ۲۸۶۷۹ دستگاه رسیده است. در ماه های ژانویه تا فوریه ۲۰۱۶ فروش رنو به ایران ۸۵۴۰ دستگاه اعلام شده بود.

بر اساس این گزارش فروش رنو به ایران در ۱۲ ماهه سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل از آن رشد ۱۱۰ درصدی داشت و به ۱۰۸۵۳۶ دستگاه رسید.

در شرایطی که اجرایی شدن برجام هنوز نتوانسته است مراودات بانکی ایران با کشورهای دیگر را به حالت عادی بازگرداند و چرخ تولید داخل را به حرکت درآورد فروش شرکت خودروسازی رنو فرانسه به ایران رشد قابل توجهی داشته است.

رنو در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۵۱۵۰۰، در سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۳۳هزار دستگاه و در سال ۲۰۱۳ بالغ‌ بر ۳۹هزار و ۶۰۰ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخته بود.

شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در دومین ماه سال جاری میلادی ۱۵۲۳۰ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.

به اشتراک بگذارید :