هیوندای i20 رقبا را پشت سر گذاشت!

در مارس ۲۰۱۷ یکی از مجلات مطرح آلمانی هیوندای i20 را به عنوان بهترین در کلاس خود در میان چهار رقیب اروپایی مشخص کرد.

به گزارش عصر ایران مجله Auto Zeitung با تست خودروهای سگمنت B همچون هیوندای i20، فورد فیستا، اوپل کورسا، سئات ایبیزا و فولکس واگن پولو، این نتیجه را مشخص کرد.

این مجله با بررسی فضای داخلی، راحتی، عملکرد و برخی بخش های دیگر تعیین کرد هیوندای i20 در مقایسه با آنها برترین است. این خودرو تنها اتومبیلی بوده که ۰ تا ۱۰۰ کمتر از ۱۰ ثانیه داشت.

این مجله نوشت”آی۲۰ در مقایسه با رقبای اروپایی چون اوپل کورسا، فولکس واگن پولو و فورد فیستا یک معامله بزرگ بوده و برترین شناخته می شود.”

مدیر هیوندای آفریقا و خاورمیانه در این خصوص می گوید: ” i20 در منطقه اروپا محبوب ترین بوده و بازار را به شدت رقابتی کرده است.”

براساس این گزارش، هیوندای آی۲۰ توانست جایزه Red Dot Design Award و iF Award را از آن خود کند. همچنین جایزه فرمان طلایی AutoBild را در آلمان از آن خود کرده است.

مجله Auto Zeitung پیش تر تست بررسی با i20 هیوندای داشته که در آن تست توانست پژو و اشکودا را کنار زند. هیوندای این مدل را در مسابقات رالی تحت عنوان WRC به کار گرفته و در حال حاضر مدل i20 R5 را جایگزین مدل پیشین کرد.

هیوندای Motorsport در حال رقابت طی مسابقات رالی World Rally Championship یا همان WRC 2017 بوده و یک مدل جدید را تحت عنوان i20 Coupe WRC به کار گرفت. در مسابقات فصل ۲۰۱۶ نیز توانست موفقیت هایی را بدست آورد و عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

هیوندای امیدوار بوده که i20 Coupe WRC جدید بتواند در مسابقات موفق باشد و بتواند جایگاه دوم فصل ۲۰۱۶ را جبران کند.

در مارس ۲۰۱۷ یکی از مجلات مطرح آلمانی هیوندای i20 را به عنوان بهترین در کلاس خود در میان چهار رقیب اروپایی مشخص کرد.

به اشتراک بگذارید :