قیمت mvm x33 جدید اعلام شد.

شرکت مدیران خودرو در مراسم رونمایی از نسل سوم ام وی ام X33 ، قیمت جدیدترین سواری خود را ۷۴٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، ژانگ گویی بینگ مدیر عامل مدیران خودرو، با اشاره به اینکه شرکت چری با ثبت بیش از ۲۰۰ مورد تغییر اعم از ظاهری، ایمنی، کیفیت ساخت و تعبیه آپشن‌های رفاهی در X33s از تجربیات شرکت جگوار-لندروور استفاده کرده است، گفت: کیفیت خوب محصولات، خطوط تولید به روز، شبکه فروش گسترده و همین طور خدمات پس از فروش خوب همگی در حال حاضر موجب اعتماد ۲۰۰ هزار خانواده به شرکت مدیران خودرو شده است.
30
وی با اعلام اینکه پیش فروش خودروی شاسی بلند جدید ام وی ام همزمان با رونمایی با شرایط اقساطی و با پرداخت ۵۰ درصد پیش پرداخت و اقساط ۱۲ تا ۳۰ ماهه آغاز شده است، افزود: قیمت مدل استاندارد و معمولی این خودرو ۷۴ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و قیمت مدل اسپرت آن ۷۶ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان اعلام شد. مدل اسپرت از نظر ظاهری کمی متفاوت است و به علاوه بهره مندی از رینگ های اسپرت، سقف دو رنگ نیز روی قرار دارد.
31
مدیران خودرو ضمن تاکید بر روی پایین بودن مصرف سوخت این خودرو به دلیل استفاده از گیربکس CVT اضافه کرد که این خودرو می تواند علاوه بر داشتن قابلیت های اسپرت، برای استفاده خانوادگی نیز مناسب باشد و با تغییرات انجام شده روی مدل فیس لیفت این خودرو، می تواند گزینه مناسبی برای رنج قیمتی خود باشد.

شرکت مدیران خودرو در مراسم رونمایی از نسل سوم ام وی ام X33 ، قیمت جدیدترین سواری خود را ۷۴٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان اعلام کرد.

به اشتراک بگذارید :