فروش ویژه میتسوبیشی میراژ

فروش نقدی میتسوبیشی میراژ کوچکترین مدل میتسوبیشی که یکی از کم مصرفترین خودروهای جهان محسوب می‌شود، با شرایط ویژه و تحویل فوری…

میتسوبیشی میراژ یک هاچ بک کوچک شهری در سگمنت B است که با خودروهایی همچون هیوندای آی ۲۰، کیا پیکانتو، مزدا۲ و رنو کلیو در یک سگمنت است . این خودرو از آپشن‌های رفاهی و ایمنی همچون گیربکس اتوماتیک CVT ، فرمان تمام برقی ،سنسور پارک عقب و دوربین دنده عقب برخوردار است . این خوردو کم مصرف‌ترین خودروی ایران و یکی از کم مصرف‌ترین خودروهای جهان است . مصرف جاده‌ای میراژ ۳٫۹ لیتر و مصرف ترکیبی آن ۴٫۶ در هر ۱۰۰ کیلومتر است .

آرین موتور نماینده رسمی این برند اصیل و باکیفیت ژاپنی، میتسوبیشی میراژ را با شرایط ویژه‌ای به فروش می رساند، در شرایط فروش نقدی میراژ ۲۰۱۶ با قیمت ۷۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان و تخفیفی معادل ۴ میلیون تومان وزمان تحویل ۱۰ روز کاری به فروش می‌رسد.

در شرایط خرید اقساطی میراژ ۲۰۱۶ با پیش پرداختی معادل ۳۸ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌گردد و مابقی بهای خودرو به صورت وام ۱۵ ماهه بدون بهره ارائه می‌شود. زمان تحویل در روش فروش اقساطی نیز معادل ۱۰ روز کاری است.

علاقه مندان جهت دریافت شرایط فروش کلیه خودروهای میتسوبیشی می‌توانند به وب سایت آرین موتور به آدرس :

http://arian-motor.com/main/ مراجعه نمایند.

فروش نقدی میتسوبیشی میراژ کوچکترین مدل میتسوبیشی که یکی از کم مصرفترین خودروهای جهان محسوب می‌شود، با شرایط ویژه و تحویل فوری…

به اشتراک بگذارید :