فروش ویژه میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۷

مدتی پیش میتسوبیشی خبر از فروش استثنایی میراژ داد.حال باز هم شاهد فروش استثنایی نقدی و اقساطی مدل دیگر میتسوبیشی یعنی لنسر ۲۰۱۷ داریم.

به گزارش اقتصاد آنلاین، این خودروی با اصالت ژاپنی در مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۱۳۲٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان عرضه می شود. در شرایط فروش نقدی تخفیفی معادل ۴ میلیون تومان به خریداران آن تعلق می گیرد وخریداران می توانند ضمن بهره بردن از تخفیف نقدی ۴ میلیون تومانی، در ۲ نوبت نسبت به پرداخت وجه آن اقدام کنند که در نوبت اول پیش پرداختی معادل ۶۵ میلیون تومان درنظر گرفته شده و مابقی بهای خودرو را در زمان تحویل قابل پرداخت خواهد بود. همچنین به پیش پرداخت خودرو، سود مشارکتی معادل ۲۱ درصد تعلق می گیرد.

همچنین این خودرو به روش اقساطی نیز برای رفاه حال علاقه مندان به فروش می رسد. در روش خرید اقساطی پیش پرداختی معادل ۶۶٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است و مشتریان می توانند وام ۵۴ میلیون تومانی، را طی ۱۲ قسط بدون بهره هر یک به مبلغ ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان بپردازند. همچنین امکان بازپرداخت این وام در اقساط ۲۴ ماهه با بهره ۱۴ درصد نیز وجود دارد.

در هر دو روش خرید نقدی و اقساطی زمان تحویل خودرو ۴۵ روز کاری است.

علاقه مندان به برند اصیل و ژاپنی MITSUBISHI جهت اطلاع از شرایط فروش کلیه محصولات این شرکت می توانند به وب سایت شرکت آرین موتور نماینده رسمی این برند در ایران به آدرس : http://arian-motor.com/main مراجعه کنند.

مدتی پیش میتسوبیشی خبر از فروش استثنایی میراژ داد.حال باز هم شاهد فروش استثنایی نقدی و اقساطی مدل دیگر میتسوبیشی یعنی لنسر ۲۰۱۷ داریم.

به اشتراک بگذارید :