شکار لندرور دیسکاوری ۲۰۱۷

چند روز پیش لندروور تیزری از نسل جدید مدل دیسکاوری خود را منتشر نمود. حال یکی از جاسوسان صنعتی، تصاویری از نسل جدید دیسکاوری گرفته است که جزئیات بیشتری از طراحی این SUV را نمایان می‌کند.

چند روز پیش لندروور تیزری از نسل جدید مدل دیسکاوری خود را منتشر نمود. حال یکی از جاسوسان صنعتی، تصاویری از نسل جدید دیسکاوری گرفته است که جزئیات بیشتری از طراحی این SUV را نمایان می‌کند. این نمونه که در حال آزمایش بوده است، نارنجی‌رنگ بوده و پوشش‌های استتاری کمی دارد. به همین دلیل کاملاً مشخص است که نسل جدید دیسکاوری از فرم جعبه‌ای شکل نسل قبلی تا حد زیادی فاصله گرفته است.

2

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از پدال، البته این امر برای یک SUV سنتی و اصیل که سالیان سال است با ظاهری منحصربه‌فرد و جعبه‌ای شکل تولید شده و به‌نوعی یکی از نمادهای لندروور محسوب می‌شود چندان مناسب به نظر نمی‌رسد چراکه بسیار به مدل کوچک‌تر دیسکاوری اسپرت شبیه شده است. همچنین کانسپت Discovery Vision که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد درواقع پیش‌نمایشی از نسل جدید دیسکاوری محسوب می‌شد.

4

نسل جدید لندروور دیسکاوری که نسل پنجم آن محسوب می‌شود، احتمالاً بر روی پلت‌فرم رنجروور و رنجروور اسپرت ساخته شده است. همچنین احتمالاً دیسکاوری جدید در بسیاری از بازارها با پیشرانهٔ ۳ لیتری V6 توربودیزل عرضه خواهد شد درحالی‌که ممکن است یک سری موتورهای چهار و شش سیلندر از خانوادهٔ موتورهای Ingenium جگوار-لندروور نیز به لیست پیشرانه‌های این خودرو اضافه گردد.

3

5

البته برخلاف ظاهر نرم دیسکاوری جدید، این خودرو هنوز توانایی‌های آفرود بالای خواهد داشت خصوصاً اینکه ساخت نسخه‌ای خاص از آن با نام SVX نیز در دستور کار قرار دارد که قابلیت‌های آفرود بیشتری داشته و قرار است در سال ۲۰۱۸ معرفی شود. بااین‌حال نسخهٔ استاندارد نسل جدید دیسکاوری رسماً در تاریخ ۲۸ سپتامبر (۷ مهر)، پیش از اولین نمایش عمومی آن در نمایشگاه پاریس، رونمایی می‌شود. فروش این SUV بریتانیایی در پایان امسال در اروپا آغاز می‌گردد درحالی‌که سال آینده در ایالات‌متحده عرضه خواهد شد.

نسل جدید لندروور دیسکاوری

نسل جدید لندروور دیسکاوری

7

8

نسل فعلی دیسکاوری در بازار ایالات‌متحده با نام LR4 عرضه می‌شد درحالی‌که نسل قبلی آن‌هم با نام LR3 شناخته می‌شد بنابراین ممکن است نسل جدید یا پنجم این خودرو در ایالات‌متحده با نام LR5 عرضه گردد. البته این احتمال هم وجود دارد که همچنان همان نام LR4 بر روی آن باقی بماند.

9

چند روز پیش لندروور تیزری از نسل جدید مدل دیسکاوری خود را منتشر نمود. حال یکی از جاسوسان صنعتی، تصاویری از نسل جدید دیسکاوری گرفته است که جزئیات بیشتری از طراحی این SUV را نمایان می‌کند.

به اشتراک بگذارید :