طوفانی سهمگین از جنس پژو ۵۰۰۸

پژو اس.یو.وی ۵۰۰۸ کاملاً جدید شامل آخرین نسخه از i-cockpit اختصاصی پژو، سیستم پلتفرم ماژولار ۲ (EMP2) و مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های سطح بالا است که راحتی و ایمنی را افزایش می‌دهد.

همه چیز به جز اسم خودرو تغییر کرده! پژو ۵۰۰۸ جدید پیشروی ویژگی‌های جدیدی در گروه خودروهای اس.یو.وی هفت صندلی است. پژو ۵۰۰۸ یک نمونه‌ی پر قدرت در بخشی از بازار است که بسیار در حال رشد می‌باشد. پژو اس.یو.وی ۵۰۰۸ کاملاً جدید شامل آخرین نسخه از i-cockpit اختصاصی پژو، سیستم پلتفرم ماژولار ۲ (EMP2) و مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های سطح بالا است که راحتی و ایمنی را افزایش می‌دهد. ۵ در پشت طراحی دینامیک و باوقار آن خودرویی بسیار کاربردی قرار دارد. مجموعه‌ای از موتورها و طراحی‌های قدرتمند شامل GT sport و GT برای این مدل تازه موجود است. این خودرو در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ و پیش از عرضه‌اش در بهار ۲۰۱۷ نمایش داده شده است.
peugeot-5008-2017-1280-0e
بخش خودروهای اس.یو.وی از زمان عرضه‌ی اولین نسل پژو ۵۰۰۸ در سال ۲۰۰۹ تغییر زیادی کرده است و از آن زمان خودروهای زیادی در تمامی کلاس‌ها وارد بازار شده است. این نوع جدید خودرو پاسخی فوق‌العاده به نیازهای امروزه‌ی مشتریان است. طی چند سال طول گذشته اس.یو.وی‌ها به پرفروش ترین‌ها در بازار اروپا تبدیل شده‌اند.
خودروسازهای معدودی ماشین‌های اس.یو.وی بزرگ عرضه می‌کنند چون این بخش هنوز در حال توسعه است. البته تقاضا و پتانسیل زیادی هم در آن وجود دارد. امروزه راننده‌های زیادی به سمت خودروهای اس.یو.وی جذب می‌شوند چون تصویر جذابی ارائه می‌کند اما آنها در عین حال به دنبال حجم، جادار بودن، راحتی و کاربردی بودنی هستند که با زندگی‌های فعال و فشرده‌ی آنها سازگار باشد.

peugeot-5008-2017-1280-16
پژو ۵۰۰۸ اس.یو.وی یک خودروی مدرن است که با تجهیزات و ویژگی‌های جدید تجربه‌ی تازه‌ای را فراهم می‌کند. پژوی تازه معرفی شده، قصد دارد تا به اهداف زیر برسد:
– ادامه دادن استراتژی گسترش بازار برند پژو
– رسیدن به یک موفقیت بین‌المللی
– تبدیل شدن به خودروی شاخص بخش C از گروه ماشین‌های اس.یو.وی.
محدوده‌ی توانایی‌های پژو ۵۰۰۸ اس.یو.وی به خوبی با استراتژی که طی سالهای اخیر توسط پژو توسعه پیدا کرده همخوانی دارد. این خودرو شامل سه مدل اصلی (اکسس، اکتیو و الور )، یک مدل اسپرتی GT Line و یک نسخه‌ی دینامیک GT است.
مشتری هر موتور یا استایلی را که انتخاب کند، معماری بهینه‌ی پژو ۵۰۰۸ جدید‌ آن را عملی می‌کند. این خودرو از مدل‌های قبلی سبک‌تر است. پلتفرم EMP2 تعادل بسیار عالی بین وزن، قدرت و کارکر ایجاد کرده. طراحی بیرونی بهینه‌ی آن حداقل مقاومت را در میان خودروهای این بخش ایجاد می‌کند (۰٫۷۶ متر مربع). تایرهای فوق‌العاده کم مقاومت ۱۷ و ۱۸ و ۱۹ اینچی باز هم عملکرد آن را تقویت می‌کند.

peugeot-5008-2017-1280-10
در اروپا موروهای بنزینی یا دیزلی عملکرد بالا با راندامان فوق‌العاده‌ی Euro6 جایگاه این خودرو را در میان اس.یو.وی‌های هفت صندلی بخش C ارتقا می‌دهد.
چه موتور بنزینی را انتخاب کنید، و یا دیزلی، این خودرو بالاتر از خودروهای با قدرت مشابه قرار می‌گیرد. آلایندگی دی‌اکسید کربن آن پایین و در حد ۱۱۵ گرم بر کیلومتر برای موتور بنزینی و تنها ۱۰۵ گرم بر کیلومتر در مدل دیزلی است.
چهار موتور بنزینی برای این پژو۵۰۰۸ جدید موجود است:

-۱٫۲L PureTech 130 S&S با جعبه دنده‌ی دستی ۶ سرعته در دو ورژن با آلایندگی‌های ۱۱۷ یا ۱۱۵ گرم بر کیلومتر.
– ۱٫۲L PureTech 130 S&S با جعبه دنده‌ی اوتوماتیک ۶ سرعته (آلایندگی ۱۲۰ گرم بر کیلومتر).
-۱٫۶L PureTech 165 S&S با جعبه دنده‌ی اوتوماتیک ۶ سرعته (آلایندگی ۱۳۳ گرم بر کیلومتر).

peugeot-5008-2017-1280-07

همچنین ۶ مدل موتور دیزل (بسته به محل فروش خودرو) برای این خودرو عرضه شده:

۱٫۶L BlueHDi 100 S&S با جعبه دنده‌ی دستی ۵ سرعته (آلایندگی ۱۰۶ گرم بر کیلومتر).
۱٫۶L BlueHDi 120 S&S با جعبه دنده‌ی دستی ۵ سرعته (آلایندگی استاندارد ۱۰۸ گرم بر کیلومتر یا مدل بهره‌وری بالا با آلایندگی ۱۰۵ گرم بر کیلومتر).
۱٫۶L BlueHDi 120 S&S با جعبه دنده‌ی اوتوماتیک ۶ سرعته (آلایندگی ۱۱۲ گرم بر کیلومتر).
۲٫۰L BlueHDi 150 S&S با جعبه دنده‌ی دستی ۶ سرعته (آلایندگی ۱۱۸ گرم بر کیلومتر).
۲٫۰L BlueHDi 180 S&S با جعبه دنده‌ی اوتوماتیک ۶ سرعته (آلایندگی ۱۲۴ گرم بر کیلومتر).

peugeot-5008-2017-1280-19

از تکنولوژی‌های پیشرفته و طراز اول به‌کار رفته در این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
– یک پکیج ایمنی شامل سیستم ترمز فعال اضطراری (AEBS) و سیستم هشدار فاصله.
– سیستم کمک به رانندگی بین خطوط (LKA)
– هشدار تمرکز راننده
– سیستم تشخیص علایم سرعت و کنترل سرعت
– سیستم کنترل انطباقی مسیر
– کنترل نقاط کور
– کمک به پارک خودرو
– تصویر ۳۶۰ درجه

پژو اس.یو.وی ۵۰۰۸ کاملاً جدید شامل آخرین نسخه از i-cockpit اختصاصی پژو، سیستم پلتفرم ماژولار ۲ (EMP2) و مجموعه‌ای از تکنولوژی‌های سطح بالا است که راحتی و ایمنی را افزایش می‌دهد.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر پژو ۵۰۰۸

به اشتراک بگذارید :