حراج ماشین پسر ولیعهد بریتانیا به سود خیریه‌ها (+عکس)

خودروی رنجرووری با بالاترین امکانات و قابلیت‌ها که مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون بود به نفع خیریه به حراج رفت.

خودروی رنجروور مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون برای فروش در حراجی به خیریه “استار” فرستاده شد. به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “دیلی‌میل”، این رنجروور برای اولین بار ٣ سال قبل برای انتقال نتیجه این زوج سلطنتی انگلیس – شاهزاده جورج – از بیمارستان به خانه در اختیار آنها قرار گرفت.

تمام درآمد این حراجی صرف مدارس و تجهیز ساختارهای IT ، توصعه بیمارستان‌ها و ارائه خدمات روان‌درمانی به آسیب‌دیدگان نیروهای مسلح می‌شود. بالاترین قیمت پیشنهادی که تاکنون برای این خودرو مطرح شده ۴٩ هزار و ٩٧٠ پوند (۶۴ هزار و ٩٧۶ دلار) است. پیش از این انتظار می‌رفت این خودرو بین ٧۵ تا ١۵٠ هزار پوند به فروش برسد. البته ٨ روز دیگر از این حراجی باقی مانده است.

تعجب‌برانگیز نیست که این رنجروور با بالاترین قابلیت‌ها و امکانات به این زوج سلطنتی عرضه شده باشد. احتمال می‌رود طیف وسیعی از ویژگی‌های سفارشی در این خودرو به کار رفته باشد که تا کنون نامی از آن‌ها ذکر نشده است. اما به طور قطع می‌توان از پوشش‌ها و صفحه‌های ضد گلوله در این خودرو نام برد. این خودرو به یک موتور۴,۴ لیتری V٨ با بازده ٣٣۴ اسب بخار و یک سامانه انتقال قدرت خودکار ٨ سرعته مجهز شده است.

 

80

81

82

83

84

85

86

87

88

 

 

خودروی رنجرووری با بالاترین امکانات و قابلیت‌ها که مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون بود به نفع خیریه به حراج رفت.

به اشتراک بگذارید :