بازگشت دوباره bmw سری ۸

آیا “بی‌ام‌و” سری ۸ بازمی گردد! مونیخ در حال کار روی نسخه کوپه اسپورت و کانورتیبلی برای جنگ با مدل‌های کابریولت و کوپه کلاسS مرسدس بنز است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اتومبیل مگ”، بی‌ام‌و به شکلی رسمی برنامه دارد تا با مجلل‌های اشتوتگارتی مقابله کند. خودروی سریع سری ۹ و مجموعه بزرگ کانورتیبل و کوپه سری ۷ که از گزینه‌های خوب “بی‌ام‌و” هستند، به دلیل کمبود فناوری‌های پیشرفته درونی در این رقابت کم آورده و پیروز نمی‌شوند. بنابراین در حال حاضر تمرکز گروه خودروسازی “بی‌ام‌و” روی خودرویی است که به اجبار جایگزین مدل‌های اسپورت برای مقابله با کلاس S شود.

 

بی ام و سری 8

 

قرار است مقدمات تولید این خودرو تا اواخر سال ۲۰۱۹ و اوایل سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شود. این خودرو در شمار آخرین مدل‌های “بی ام‌ و” است با سبک طراحی “کلار” CLAR ساخته می‌شود. عناصر استفاده شده از در این مدل از سری ۳، ۵، ۶ و ۷ گرفته شده است. با این توصیف این نسخه نمی‌تواند یک نسخه خالص الکتریکی باشد. هیچ فضایی برای ساختار باطری‌ها در این خودرو وجود ندارد. اما یک سامانه هیبریدی پلاگین با یک موتور اشتعالی داخلی ۴ یا ۶ سیلندر در برنامه‌ریزی‌های این گروه خودروسازی گنجانده شده است. یک موتور V12 برای این خودرو مناسب خواهد بود. اما یک نسخه ۴ لیتری V8 با بازده ۶۵۰ اسب بخار یا یک موتور ۳ لیتری ۴۵۰ اسب بخاری انتخاب‌های منطقی‌تری برای این مدل “بی‌ام و” محسوب می‌شوند.
بی ام و سری 8

 

بی ام و سری 8

 

بی‌ام‌و سری ۸ تلاش دارد این خودرو را سبک‌تر و چالاک‌تر از دو درهای کلاس S‌ طراحی کند و همان فضا را برای ۴ سرنشین ارائه دهد. مدل‌های گرن کوپه سری ۸ مانند مدل‌های سری ۷ یا گرن کوپه‌های سری ۶ نخواهد بود. و تفاوت‌های زیادی دارد. اما شباهت‌هایش به سری ۶ بیشتر است. این خودرو از سری ۶ چالاک‌تر بود و تصور می‌شود مدل‌های سری ۸ خط تولید سری ۶ را متوقف کند.
بی ام و سری 8

 

از آنجا که هدف رقابتی این خودرو مقابله با بنز محسوب می‌شود، این کوپه سیل زیادی از تجملات و تجهیزات رفاهی را در خود جا خواهد داد. انتظار می‌رود تمام فناوری‌های سری ۷ کنونی روی شاسی اسپورت و انعطاف‌پذیر نصب شود.

 

 

آیا “بی‌ام‌و” سری ۸ بازمی گردد! مونیخ در حال کار روی نسخه کوپه اسپورت و کانورتیبلی برای جنگ با مدل‌های کابریولت و کوپه کلاسS مرسدس بنز است.

به اشتراک بگذارید :