بنتلی فلایینگ اسپور W12 S

بنتلی فلاینگ ایپور W12 S قدرت و خروجی گشتاورش را از یم موتور پرقدرتن ۶ لیتری توربو دوقلو W12 تامین می‌گیرد. برای یک رانندگی دینامیک‌تر، با تیونینگ و کالیبره کردن دقیق، قدرت این موتور به ۶۲۵ تا ۶۳۵ PS (۶۲۶ اسب بخار) و گشتاور آن به ۸۰۰ تا ۸۲۰ نیوتون متر (۶۰۵ پوند فوت) می‌رسد.

بنتلی موتورز یک پرچمدار دیگر را برای مجموعه‌ی فلایینگ اسپور (flying spur) معرفی کرده است که تجمل، شیک بودن و قدرت را با هم ترکیب کرده: بنتلی فلایینگ اسپور W12 S
این مدل جدید، اولین بنتلی چهاردر است که سقف سرعت آن بالاتر از ۲۰۰ مایل بر ساعت است و می‌تواند تجربه‌ی رانندگی اسپرتی، پاسخ‌گویی سریع سیستم و گشتاور و قدرت را برای دارنده‌ی آن فراهم نماید.
در تزیینات بنتلی فلایینگ اسپور جدید از اجزای تیره رنگ و مشکی استفاده شده که با دینامیک بهبود یافته‌ی آن همخوانی دارد.
bentley-flying_spur_w12_s-2017-1280-01
ولفگانگ دورهایمر ریسس و مدیر عامل بنتلی موتورز می‌گوید: «فلایینگ اسپور W12 S نهایت یک سدان تجملی است. این ماشین دینامیک برجسته‌تر و قدرت بیشتر را از موتور بازنگری شده‌ی W12 با ظاهری شاخص‌تر و طراحی داخلی ترکیب می‌کند که یک گام از خواسته‌ی مشتریان جلوتر است.»
بنتلی فلاینگ ایپور W12 S قدرت و خروجی گشتاورش را از یم موتور پرقدرتن ۶ لیتری توربو دوقلو W12 تامین می‌گیرد. برای یک رانندگی دینامیک‌تر، با تیونینگ و کالیبره کردن دقیق، قدرت این موتور به ۶۲۵ تا ۶۳۵ PS (۶۲۶ اسب بخار) و گشتاور آن به ۸۰۰ تا ۸۲۰ نیوتون متر (۶۰۵ پوند فوت) می‌رسد. bentley-flying_spur_w12_s-2017-1280-02
این افزایش قدرت به معنی آن است که فلاینگ اسپور W12 S به حداکثر سرعت ۳۲۵ کیلومتر در ساعت (۲۰۲ مایل بر ساعت) می‌رسد.صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۵/۴ ثانیه کامل می‌شود (صفر تا ۶۲ مایل در ۲/۴ ثانیه)
در سنت بنتلی مردن، قدرت از طریق یک سیستم چهار چرخ محرک و با تقسیم ۴۰:۶۰ به نفع چرخ‌های عقب تقسیم می‌شود که رانندگی مطمئنی را در تمامی جاده‌ها و شرایط آب و هوایی تامین می‌کند.bentley-flying_spur_w12_s-2017-1280-06
برای تکمیل این افزایش قدرت، یک سیستم تعلیق پاسخگو برای بنتلی فلاینگ اسپور W12 S هندلینگ و کشش بهتری را فراهم می‌کند و همچنین ترمزهای آپشنال سرامیک کربن با کالیپرهای قرمز یا سیاه موجود است. این بنتلی جدید با مجموعه‌ی کاملی از تکنولوژی‌های همراه عرضه می‌شود که راحتی بی‌نشیری را در حرکت فراهم می‌کنند.
یک صفحه‌ی نمایش لمسی خلاقانه که در کنسول مرکزی عقب نصب شده اجازه می‌دهد تا سرنشینان عقب کنترل سیستم هوا و اطلاعات و تفریحات را در اختیار داشته باشد. همچنین یک هات اسپات برای اتصال به اینترنت در طول مسیر در خودرو تعبیه شده.

bentley-flying_spur_w12_s-2017-1280-04
تیم طراحی بنتلی شخصیتی قدرتمند برای این خودرو طراحی کرده‌اند که سبک سنتی بنتلی را با نشانه‌هایی از ویژگی‌های اسپرتی همراه کرده است. خطوط کلی شاخص قوس عقبی خودرو را تکمیل می‌کنند و چراغ‌های LED نور روز با رینگ‌های آلومینیومی ظاهری مدرن و معاصر به خودرو می‌دهد.
در داخل هم اجزای تزیینی بر ویژگی‌های اسپرتی و تجملی آن تاکید می‌کنند. ساخت و کیفیت عالی مواد به‌کار رفته در طراحی داخل با طیف گسترده‌تر رنگی امکان انتخاب‌های شخصی‌تری را به مشتری می‌دهد. تحویل این خودرو به مشتریان از پایان سال ۲۰۱۶ آغاز می‌شود.

بنتلی فلاینگ ایپور W12 S قدرت و خروجی گشتاورش را از یم موتور پرقدرتن ۶ لیتری توربو دوقلو W12 تامین می‌گیرد. برای یک رانندگی دینامیک‌تر، با تیونینگ و کالیبره کردن دقیق، قدرت این موتور به ۶۲۵ تا ۶۳۵ PS (۶۲۶ اسب بخار) و گشتاور آن به ۸۰۰ تا ۸۲۰ نیوتون متر (۶۰۵ پوند فوت) می‌رسد.

تصویر مرتبط

بنتلی فلایینگ اسپور W12 S

به اشتراک بگذارید :