رفع ابهام از قرارداد رنو و ایدرو

قرارداد رنو و ایدرو ابهاماتی دارد که مدیران ایدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ابهام‌زدایی ۲۷ مهرماه به کمیسیون می‌آیند.

ایسنا نوشت:قرارداد رنو و ایدرو درکمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی می‌شود. سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرارداد رنو و ایدرو ابهاماتی دارد که مدیران ایدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ابهام‌زدایی ۲۷ مهرماه به کمیسیون می‌آیند.

سعید باستانی گفت: قرارداد رنو و ایدرو که به تازگی در پاریس به امضاء رسید حرف و حدیث‌ها و ابهاماتی دارد که برای رفع آنها میزبان مقامات مسئول در این قرارداد هستیم.

نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس با تشریح ابهامات قرارداد همکاری مشترک رنو و ایدرو گفت: این قرارداد از جنبه نقض احتمالی اصل ۴۴ قانون اساسی، تردید در انتقال فناوری به داخل، نسبت سهام ۶۰ درصدی رنو و ۴۰ درصدی ایدرو، چرایی امضاء قرارداد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس ایدرو، میزان داخلی‌سازی قرارداد، ابهام در صادرات ۳۰ درصدی خودروهای قرارداد، تیراژ تولید و نحوه سرمایه‌گذاری رنو از جهت سرمایه‌گذاری ثابت یا واردات سی کی دی قطعات خودروها ابهاماتی دارد که قرار شده است هم این قرارداد به کمیسیون فرستاده شود و هم در جلسه‌ای مشترک با حضور مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایدرو مورد بررسی و رفع ایراد گردد.

قرارداد رنو و ایدرو ابهاماتی دارد که مدیران ایدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ابهام‌زدایی ۲۷ مهرماه به کمیسیون می‌آیند.

به اشتراک بگذارید :