شاسی‌بلند بنتلی با قیمتی سرسام‌آور

این خودرو با یک موتور ۶ لیتری دوقلوی توربوشارژ W12 یک خودروی کاملا سریع با رفتارهای بسیار خوب و کارآمد روی جاده‌ها و خیابان‌هاست.

بنتلی بنتایاگا یکی از گرانترین SUV‌های(شاسی بلند) ساخته شده در جهان است و قیمت پایه آن در آمریکا از ۲۳۲ هزار دلار آغاز می‌شود. اما آیا این خودرو آنقدرها هم می ارزد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کاراسکوپ”، قبل از اینکه این خودرو را سریع‌ مورد ارزیابی و حتی قضاوت قرار دهیم، بهتر است به کابین ویژه و سامانه موتوری زیر کاپوت خودرو این خودرو نگاهی بیندازیم. این خودرو با یک موتور ۶ لیتری دوقلوی توربوشارژ W12 یک خودروی کاملا سریع با رفتارهای بسیار خوب و کارآمد روی جاده‌ها و خیابان‌هاست.
10

11

اما نکته جالب در خصوص این مدل بنتلی سفارشی بودن آن است. مشتریان به راحتی می‌توانند فهرستی از سفارشات خود را در کابین بیابند. در واقع می‌توان گفت کابین خودرو محصول تفکر آینده‌نگرانه مشتریان است و به نوعی ساخته علایق آنهاست.
6

8

این شاسی‌بلند سوپرلوکس می‌تواند با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند. از طرفی به شکل باور نکردنی گزینه‌های غیرقابل تصوری در داخل کابین خودرو به چشم می‌خورد که یک ساعت ۱۶۰ هزار دلاری یکی از آنها محسوب می‌شود.

6

9

خودروسازی در ساخت این مدل بسیار حساس است و بسیاری از بخش‌های خودرو به صورت دستی توسط کارشناسان خبره ساخته می‌شود. بهترین جنس و نوع موارد برای ساخت کابین داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
به نظر می‌رسد این گزینه‌ها برای گران بودن این خودرو کافی باشد.

این خودرو با یک موتور ۶ لیتری دوقلوی توربوشارژ W12 یک خودروی کاملا سریع با رفتارهای بسیار خوب و کارآمد روی جاده‌ها و خیابان‌هاست.

به اشتراک بگذارید :