پکیج ویژه Night RAM 1500

برای سال ۲۰۱۷ RAM یک پکیج ویژه برای مدل ۱۵۰۰ ارائه می‌کند که علاقه‌مندان ماشین‌های باری می‌توانند از همان لحظه خروج ماشین از کارخانه ظاهر مورد نظر و دلخواه خود را تحویل بگیرند.

بر اساس مدل اسپرت، پکیج اجزای سیاه‌رنگ شامل چرخ‌ها، گریل و بج را اضافه می‌کند تا ظاهر و نمای جسور تک‌ رنگ پکیج کمکی RAM را بازهم تقویت کند.
dodge-ram_1500_night_package-2017-1280-06
مایک منلی، مدیر برند RAM می‌گوید: «درست مثل موفقیت خیره کننده ما با RAM Rebel، محصول Ram 1500 Night هم درخواست مشتریان را برای خودروهای باری با کاستوم ساخت کارخانه تامین می‌کند. علاقه‌مندان این نوع خودروهای، ماشینی می خواهند که شخصیت و سبک آنها را تعریف کند. پکیج جدید RAM به RAM اسپرت اضافه می‌شود که یکی از زیباترین ماشین‌های باری موجود است و جزییات تیره و سیاه را به آن اضافه می‌کند.»
dodge-ram_1500_night_package-2017-1280-08
RAM اولین بار از بج سیاه در مدل سال ۲۰۱۳ پکیج RAM 1500 اکسپرس استفاده کرد.
پکیج RAM 1500 سال ۲۰۱۷ با عناصر تزیینی اسپرتی آغاز می‌شود که شامل موارد زیر است: پد داشبورد و گلگیرهای به رنگ بدنه با سرهای کرومی برای اگزوز. آینه‌ها و دستگیره‌های با رنگ بدنه. همچنین با اقتباس از مدل اسپرت، چراغ‌های پروژکتوری جلو با قاب سیاه و دو مرکز کانونی و نیز چراغ‌های عقی با قاب مشکی که با چراغ‌هی جلو هماهنگی کامل دارند.
اجزای اسپرتی داخلی صندلی‌های روکش دار با پشتی بلند، و ده درجه برای تنظیم برقی، پدال‌های برقی و کنترل دمای اوتوماتیک با کنترل هوای دومنطقه‌ای است.
dodge-ram_1500_night_package-2017-1280-0c
پکیج RAM 1500 موارد زیر را نیز اضافه می‌کند:
– گریل مشکی با الگوی داخلی هشت ضلعی
– تیل گیت مشکی با مهر RAM با حروف مدل RAM REBEL
– بج گریل RAM مشکی
– بج روی درها RAM 1500
– بج روی تیل گیت (در صورت کاربرد)
– چرخ‌های آلومینیومی مشکی براق ۲۰ در ۹ اینچ
این پکیج برای هر دو مدل دو چرخ و چهار چرخ محرک Regular Cab و Quad cab و Crew can مدل‌های اسپرت ۱۵۰۰ موجود است.
dodge-ram_1500_night_package-2017-1280-05
لیست مفصلی از آپشن ها و آپ‌گریدها برای این پکیج موجود است که شامل سیستم مدیریت محموله RamBox با گیره های قابل تنظیم و صفحه‌ی افزایش فضای بار دوکاره برای افزایش فضا یا تقسیم فضای بار است. همچنین آپشن‌های عملکردی شامل اگزوزها و ورودی‌های هوای سرد مشکی است. همچنین می‌توان اتصال فنر سیستم تعلیق ۱۵۰۰ را که بهترین سواری و هندلینگ را فراهم می‌کند، با استفاده از آپشن سیستم Active-Level Four Corner بهبود داد.
تولید RAM 1500 Night از اوایل سه ماهه پایانی ۲۰۱۶ آغاز می‌شود.
dodge-ram_1500_night_package-2017-1280-0b

برای سال ۲۰۱۷ RAM یک پکیج ویژه برای مدل ۱۵۰۰ ارائه می‌کند که علاقه‌مندان ماشین‌های باری می‌توانند از همان لحظه خروج ماشین از کارخانه ظاهر مورد نظر و دلخواه خود را تحویل بگیرند.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر Night RAM 1500

به اشتراک بگذارید :