فورد کا پلاس جذاب و جمع و جور

فورد کا پلاس کامپکت کاملا جدید، فضای داخلی فوق‌العاده، مصرف سوخت عالی و دینامیک مفرح را همراه با قیمت متناسب برای مشتریان اروپایی فراهم می‌کند.

فورد کا پلاس با اضافه شدن به مجموعه خودروهای کوچک فورد و در کنار فیستای پرفروش، گزینه‌ی جذاب دیگری را برای خریداران اروپایی فراهم می‌کند که خواهان خودروی کوچک ولی جادار، مجهز و با کیفیت هستند که قیمت آن از ۹,۹۹۰ یورو در آلمان شروع شده و با ۸,۹۹۵ پوند در بریتانیا به پایان می‌رسد.
ford-ka_plus-2017-1280-28
جیم فارلی معاون مدیرعامل و رییس بخش اروپا، خاورمیانه و آفریقای شرکت فورد می‌گوید: «فورد تاریخچه‌ای طولانی در تولید خودروهای کوچک با قیمت مناسب دارد که کاربردی و اقتصادی و مفرح هستند. کا پلاس هم در همین گونه قرار می‌گیرد. این خودرو ارزش های فراوانی را در خودرویی کوچک جمع می‌کند که دینامیک رانندگی پرتحرکی دارد و فضای داخلی آن راحت است و ارتفاع داخلی جلو و فضای جلوی زانوی صندلی های عقب در آن بی‌نظیر است.»
تقاضای خرید برای خودروهای کوچک در اروپا روبه افزایش است و قیمت، مصرف سوخت و راحتی جزو مهمترین عامل‌ها در تصمیم‌گیری است. در سال ۲۰۱۵ تعداد ۴۱۰ هزار خودروی کوچک با قیمت‌های کمتر از ۱۳ هزار یورو به فروش رفته اند که ۱۳ درصد از بازار خودروهای کوچک است و انتظار می‌رود تا ۲۰۲۰ به معادل ۳۴ درصد فروش خودرو برسد.
فورد کا پلاس یک خودروی پنج در هاچ بک بر اساس پلترفم فراگیر خودروهای کوچک فورد است و با طول کلی کمتر از ۴ متر فضای قابل توجهی را برای پنج سرنشین فراهم می‌کند.
ford-ka_plus-2017-1280-10
این خودرو کمی کوتاه‌تر از فورد فیستا است. اجزای داخلی، صندلی‌ها، پنل‌های درها و پوشش سقف به نحوی بهینه شده‌اند تا فضای بالاسری صندلی‌های جلو ۱,۰۰۲ میلیمتر و فضای جلوی زانوی صندلی‌های عقب ۸۶۹ میلیمتر برسد که مقادیر بی‌نظیری است. فورد کا پلاس ۲۷۰ لیتر جای چمدان دارد که برای تو چمدان بزرگ کاملا مناسب است. این فضا همچنین با تا شدن صندلی‌های عقب افزایش می‌یابد.
طراحی خارجی جذاب با اجزای متناسب آن که از تازه‌ترین رویکرد طراحی فورد الهام می‌گیرد، شامل گریل ذوزنقه‌ای با چراغ‌های جلو بزرگ و به عقی کشیده شده است. تمام مدل‌های کا پلاس پوشش کرومی برای گریل و سپرها و دستگیره ها و آینه‌های به رنگ بدنه هستند.
فضای داخلی این خودرو شامل پوشش جذاب و دانه‌دار بر پنل ابزار راننده و تمی تیره رنگ با موادی مقاوم و به‌روز است.
ford-ka_plus-2017-1280-35
با هدف به حداکثر رساندن ارزش این خودرو برای مشتریان، فورد کا پلاس جدید از سیستم محرکه‌ای بر اساس موتور بنزینی ۱٫۲ لیتری Duratec استفاده می‌کند. این موتور با دو گزینه‌ی ۷۰ PS و ۸۵ PS از همان خانواده موتور ۱٫۲۵ لیتری فیستا است که برای تقویت عملکرد و راندمان و گاهش آلودگی، از تکنولوژی زمان‌بندی مستقل برای دو میل بادامک استفاده می‌کند. تایرهای با مقاومت پایین و اصلاحات ایرودینامیکی که با بیش از ۲۰۰ ساعت آزمون در تونل باد به دست آمده‌اند نیز بر بهره‌وری مصرف سوخت آن کمک می‌کنند. هر دو آوشن موتور آلودگی CO2 ۱۱۴ گرم بر کیلومتر دارند و مصرف سوخت آن در مسیر ترکیبی ۵٫۰۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.
مشتریان می‌توانند از میان دو لیست آپشن‌های مورد نظر را برای کا پلاس انتخاب نمایند. دو مدل ۷۰ PS و ۸۵ PS همچنین شامل موارد زیر هستند:
ford-ka_plus-2017-1280-38
– سیستم تهویه
– سیستم ارتباط و تفریجات SYNC فورد که به صورت صوتی فعال می‌شود به همراه AppLink که فعال‌سازی ثوتی تعداد زیادی از اپلیکیشین‌های تلفن هوشمند را تامین می‌کند.
– تکنولوژی Ford MyKey که اجازه می‌دهد تا مالک سقف سرعت و شدت صدا را تنظیم کرده و از فعال بودن سیستم‌های ایمنی اطمینان حاصل نماید. این سیستم برای والدینی ایده‌آل است که اجازه می‌دهند تا فرزندانشان با تجربه رانندگی کمتر از خودرو آنها استفاده کنند.
تمامی مدل‌های کا پلاس شامل مجموعه کاملی از مشخصات استاندارد هستند که شامل موارد زیر است: شیشه‌های جلو و آینه‌های بغل برقی، قفل ریموت کنترل، کنترل پایداری الکترونیک با سیستم Hill Start Assist ، محدود کننده سرعت و سیستم مدیریت سوخت ایزی فیول فورد.
ford-ka_plus-2017-1280-45
با انتخاب مدل ۸۵ PS مشتری می‌تواند طیفی از آپشن‌های جذاب را مشخص کند که شامل موارد زیر است: سیستم کنترل شرایط هوای الکترونیک. فرمان چرمی با سیستم کنترل مسیر. گرمایش صندلی‌های جلو، سیستم صوتی DAB سنسورهای پارک کردن عقب، پنجره های برقی عقب و آینه‌های بغل برقی و گرمایشی. چرخ‌های ۱۵ اینچی آلومینیومی.
دارن پالمر مدیر بخش خودروی کوچک فورد در اروپا می‌گوید: «انتخاب یک خودروی کوچک نباید به معنای کوتاه آمدن باشد. فورد کا پلاس جدید ما استانداردهای بالایی دارد که توسط فیستا، بی مکس و اکواسپرت ایجاد شده.»

فورد کا پلاس کامپکت کاملا جدید، فضای داخلی فوق‌العاده، مصرف سوخت عالی و دینامیک مفرح را همراه با قیمت متناسب برای مشتریان اروپایی فراهم می‌کند.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر فورد کا پلاس

به اشتراک بگذارید :