لینکلن کانتیننتال، یک سدان فول سایز باوقار

این سدان فول سایز برای این طراحی شده تا برای مشتریانی که از نظر فرهنگی پیشرو هستند مطبوع باشد؛ کسانی که تجمل را به سک خودشان می‌خواهند و خواهان کیفیت، ساخت و ایمنی برتر هستند.

شرکت لینکلن موتور از بازگشت خودروی پرچمدارش، لینکلن کانتیننتال جدید خبر می‌دهد: یک سدان فول سایز باوقار، بسیار قدرتمند، که تجمل بی سروصدا را به نکته سنج‌ترین مشتریان بازار ارائه می‌دهد.
لینکلن کانتیننتال از پاییز ۲۰۱۶ سفر درجه یک را به مشتریانش در آمریکا، اروپا هدیه می‌دهد و برای آنها برخوردی گرم و انسانی و طراحی معاصر فراهم می‌کند.

lincoln-continental-2017-1280-03
این سدان فول سایز برای این طراحی شده تا برای مشتریانی که از نظر فرهنگی پیشرو هستند مطبوع باشد؛ کسانی که تجمل را به سک خودشان می‌خواهند و خواهان کیفیت، ساخت و ایمنی برتر هستند.
کومار گالورتا مدیر اینکلن می‌گوید: «اسم کانتیننتال برای مدتی طولانی مترادف نهایت زیبایی و تجمل در لینکلن بوده است. با این مدل کاملا جدید، تمرکز ما بر خلق تجربه‌ای انسانی‌تر، شخصی شده‌تر و برای مشتریانمان است. آن چیزی که ما تجمل بی سروصدا می‌نامیم.»
طراحی لینکلن کانتیننتال جدید، با گریل خاص جدید لینکلن و ظاهری قدرتمند که هم پیشرو است و هم دینامیک، کاملا معاصر است.

lincoln-continental-2017-1280-04
پرچمدار جدید لینکلن راننده با نورپردازی کاملا جدید از راننده استقبال می‌کند. هنگامی که راننده با دردست داشتن سویچ به خودرو نزدیک می‌شود، چراغ‌های شاخص LED در بخش پایینی نمای جلو و عقب روشن می‌شوند و در همین حین چراغ‌های شاخص جلو هم به آرامی و نرمی روشن می‌شوند. سپس چراغ‌های کف روشن می‌شود تا پیاده رو کنار در ورودی را روشن کند در همین حین چراغ‌های داخلی با نوری گرم داخل کابین را روشن می‌کنند.
دستگیره‌های در کانتیننتال به نحوی طراحی شده‌اند تا ورودی آرام و راحت داشته باشد. با یک تماس ظریف، در خودرو باز می‌شود و سپس از تکنولوژی در برقی به صورت خودکار آن را بسته و ایمن می‌کند.

lincoln-continental-2017-1280-1c
یک سان روف پانورامیک زیبا تقریبا تمامی سقف را پوشش می‌دهد. نیمه جلویی به بالا می‌لغزد و تجربه رانندگی با فضای باز را ایجاد می‌کند.و لذتی بزرگ‌تر از سفری در خودروی جادار برای پنج سرنشین.
لینکلن کانتیننتال تکنولوژی‌های موجود را برای خلق رانندگی بهتر و ایمن‌تر عرضه می‌کند. موتور ۳ لیتری V6 اختصاصی با توربو شارژرهای دوقلو می‌تواند قدرت خروجی ۴۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰ پوند-فوت را تولید کند که برای یک خودروی نرم، پاسخگو و در عین حال ساکت طراحی شده.
کانتیننتال‌ چهار چرخ محرک با سیستم کنترل بردار گشتاور عرضه می‌شود که می‌تواند گشتاور را به طور متناسب بر چرخ‌های عقب عرضه کند تا هندلینگ و پایداری مطمئنی را در پیچ‌ها فراهم کند.
سیستم کنترل رانندگی کانتیننتال سه گزینه را در پیش روی راننده قرار می‌دهد: راحت، نرمال و اسپرت. این سه تنظیم، تنظیمات فرمان‌دهی و سیستم تعلیق را به طور متناسب تغییر می‌دهند. سیستم فرمان‌دهی تطابقی کمک می‌کند تا پاسخ‌دهی فرمان‌دهی به صورتی بهینه درآید و خودرو به صورتی دقیق‌تر و نرم‌تر از راننده فرمان بگیرد.

lincoln-continental-2017-1280-13
مجموعه کمک پیش‌تصادف لینکلن کانتیننتال به همراه تشخیص عابر ایمنی سرنشینان را بیشتر می‌کند. مجموعه‌ای از دوربین‌ها و سنسورها برخوردهای احتمالی را کنترل می‌کند و به صورت خودکار ترمزها را فعال می‌کند و برای کاهش اثر تصادف خودرو را به صورت کامل متوقف می‌کند.
سیستم دوربین ۳۶۰ درجه از دوربین‌های روی گریل، در صندوق و دوربین‌های جانبی ۱۸۰ درجه کمک می‌گیرد و این تصاویر را به هم متصل می‌کند تا تصویری ۳۶۰ درجه را روی نمایشگر راننده ایجاد کند تا بتواند در هنگام پارک کردن خودرو را به نحو احسن کنترل کند.
فای داخلی لینکلن کانتیننتال طراحی شده تا کمک کند سرنشینان دوباره جوان شوند. یکی از نقاط درخشان این اتاق، صندلی‌های Perfect Position Seat است که از جت‌ّای شخصی و مبلمان‌های اداری سطح بالا الهام گرفته است. طراحی این صندلی‌ها به عنوان اختراع ثبت انحصاری شده است. این طراحی اجازه می‌دهد صندلی برای ترکیب اندام و وزن فرد تنظیم شود. امکان‌های دیگر این صندلی‌ها شامل گرمایش، ماساژ و خنک کردن است.

lincoln-continental-2017-1280-15
سرنشینان عقب هم می‌توانند از امکانات سفر درجه یک بهره ببرند؛ از جمله کنترل صدا و تهویه، سایه‌بان‌ها و صندلی‌هایی با سیستم‌های گرمایش و خنک کنندگی و ماساژ.
سرنشینان می‌توانند از سیستم صوتی Revel بهره ببرند که به طور خاص برای هماهنگی با شرایط آکوستیک طراحی شده و با مودهای شاخص شنیداریش فضای اتاق خودرو را به یک امفی تئاتر شخصی تبدیل می‌کند: مودهای استریو، تماشاچی و روی صحنه.
ابتکارات مدیریت صدا و لرزش خودرو ار جمله سیستم کنترل نویز فعال و شیشه‌های اکوستیکی لمینت شده محیطی ساکت و راحت را برای فکر کردن یا گفتگو کردن فراهم می‌کند.
لینکلن کانتیننتال جدید از کارخانه فلت راک در میشیگان تولید خواهد شد. این خودروی پرچمدار در پاییز ۲۰۱۶ وارد بازار فروش می‌شود.

این سدان فول سایز برای این طراحی شده تا برای مشتریانی که از نظر فرهنگی پیشرو هستند مطبوع باشد؛ کسانی که تجمل را به سک خودشان می‌خواهند و خواهان کیفیت، ساخت و ایمنی برتر هستند.

تصویر مرتبط

گالری تصاویر لینکلن کانتیننتال

به اشتراک بگذارید :