نسل جدید پلت فرم‌های فولکس واگن

گروه خودروسازی فولکس‌واگن قصد دارد به منظور مدیریت هزینه‌ها از نسخه جدید ماژولار پلت‌فرم MQB برای نسل جدید خودروهایش استفاده کند.

 

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از روزنامه “بوئرسن سایتونگ”، هربرت دییز مدیر برند تجاری فولکس‌واگن در این خصوص گفت: پلت‌فرم‌های جدید راه این شرکت به سمت آینده خواهند بود و روند مفیدی در این زمینه به حساب می‌آیند.
3

وی افزود: در ماه‌های گذشته تلاش زیادی روی ساخت این پلت‌فرم انجام گرفت تا هزینه‌های جانبی تولید کاهش یابد و در این زمینه پیشرفت‌های بزرگی حاصل شده است. مواد خاص و تکنیکی در ساخت این پلت‌فرم استفاده شده است و به همین دلیل قابلیت‌های خوبی برای استفاده در نسل‌های آینده دو مدل از خودروها بدون سرمایه‌گذاری اضافی در این ساختار دیده می‌شود.
4

در پی انتشار رسوایی دیزلی شرکت فولکس‌واگن، این شرکت آلمانی به دنبال راه‌کارهایی برای صرفه‌جویی بهتر است. با استفاده از ساختار طراحی شده MQB که اکثرا با قابلیت محرک چرخ‌های جلو در خودروها ارائه خواهد شد، فولکس‌واگن قادر به تقسیم این ساختار و قطعات بین محدوده‌ برندهای خود خواهد شد. نتیجه بزرگ و چشمگیر این روند یک صرفه‌جویی بزرگ خواهد بود.
5

6

فولکس‌واگن اعلام کرده که تا سال ۲۰۱۸ حدود ۷ میلیون خودرو براساس ساختار و پلت‌فرم MQB ساخته خواهد شد. با این روند فولکس‌واگن قادر به کاهش هزینه‌ ۴ میلیارد دلار در سال خواهد شد.
7

گروه خودروسازی فولکس‌واگن قصد دارد به منظور مدیریت هزینه‌ها از نسخه جدید ماژولار پلت‌فرم MQB برای نسل جدید خودروهایش استفاده کند.

به اشتراک بگذارید :