تصویرها

تصاویر تویوتا کمری ۲۰۱۸

سه پیشرانه برای کمری در نظر گرفته شده است. ۳٫۵ لیتری V6 و ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر که بازده گرمایی آنها ۴۰ درصد بهبود یافته است. و نسخه آخری نیز یک پیشرانه هیبریدی است. هر دو موتور ۴ و ۶ سیلندر از گیربکس ۸ دنده اتوماتیک برخوردار هستند که جایگزین گیربکس ۶ دنده قدیمی شده است.

گالری تصاویر آئودی Q5 2017

رای نسل دوم Audi Q5 که پروسه فروش آن از ماه آوریل امسال در انگلستان رقم خواهد خورد، قیمتی به ارزش ۴۵٫۱۸۲ دلار تعیین شده است. به عبارت دیگر قیمت Audi Q5 از ۴۵٫۱۸۲ دلار شروع می‌شود و بالطبع در ورژن‌های مختلف آن تفاوت قیمت نیز وجود خواهد داشت.

تصاویر آئودی R8 اسپایدر

به نظر برخی آئودی R8 کوپه اتومبیل کسل کننده‌ای است. سوپراسپرتی که در فرمان پذیری دچار اشکال بوده و هنگامی که جلوی منزل آن را پارک می‌کنید بوی روغن سوخته از آن به مشام می‌رسد.

گالری تصاویر تویوتا هایلندر ۲۰۱۷

جدیدترین مدل هایلندر به اندازه کافی جذاب می‌باشد اما در عین حال مردمی بودن خودن را نیز حفظ کرده است. جلوپنجره هرمی شکل اصلی‌ترین تغییر آن می‌باشد و در عقب نیز طراحی چراغ‌ها دچار تغییر شده‌اند تا هایلندر ۲۰۱۷ همچنان شادابی خود را حفظ کند.

گالری تصاویر تویوتا یاریس wrc رالی

ویوتا اخیرا از یاریس‌های داغ و جدیدش رونمایی کرد که با سه در و ۲۱۰ اسب بخار ارائه خواهند شد. این برند تجاری همچنین قصد دارد از یاریس‌های WRC رالی خود رونمایی کند. یاریس‌های رالی الهام بخش یاریس‌های جدید خیابانی و جاده‌ای هستند.

تصاویر مزدا ۶ ۲۰۱۷

مزدا ۶ ۲۰۱۷ با ویژگی‌های بهتر و ایمنی بیشتر اخیرا وارد نمایندگی‌های این خودروساز در سراسر جهان شده است. با توجه به محبوبیت مزدا ۶ و فروش مناسب این سدان متوسط تنها برخی بروزرسانی‌های جزیی برای ادامه دادن پرقدرت مسیر کافی به نظر می‌رسید.

خودروی آینده فارادی فیوچر

یکی از مدل‌های نمایشگاه خودروی ۲۰۱۷ خودروی آینده فارادی فیوچر ff91 است، طراحی منحصر به فرد آن نظر منتقدان را جلب کرده است…

رونمایی از کانسپت جدید فولکس واگن buzz

فولکس واگن با مدل مفهومی خود بازمی‌گردد…

گالری تصاویر هوندا آکورد ۲۰۱۷

آکورد از گارانتی کامل سه ساله یا ۱۰۰ هزار کیلومتر برخوردار می‌باشد. ظاهر شیک و جذاب، موتوری قدرتمند و تجهیزاتی مناسب از جمله ویژگی‌های این محصول شناخته شده هوندا است. البته با قیمت ۵۳۰۰۰ دلار رقبایی مثل اشکودا ساپرب (۵۰۹۹۰ دلار) و فولکس واگن پاسات (۵۰۰۰۰ دلار) را در پیش رو دارد. اما هیچ یک از این دو سابقه خوشنام آکورد را ندارند.

جاده‌ها در تسخیر سوپراسپرت جدید مک‌لارن

تجربه رانندگی در یک روز بارانی با سوپراسپرت همه تن حریف مک لارن ۲۰۱۷…

رنج روور کانورتیبل هامان مدل ۲۰۱۷

یکی از پدیده‌های نمایشگاه دیترویت مدل جدید رنج‌روور است که در کلاس کانورتیبل ارائه شده است…

گالری تصاویر کانسپت نیسان وی موشن مدل ۲۰۱۷

نیسان برای نمایش در دیترویت ۲۰۱۷ از مدل کانسپت جدید خود v-motion رونمایی کرد.