سراتو در جدول‌فروش فوری محصولات سایپا باقی ماند

cover
قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش با بیان اینکه هیچ مشکلی در تحویل سراتوهای ثبت نامی نخواهیم داشت، گفت: پس از انتشار توقف تولید سراتو، تعدادی از مشتریان نگران خودروهای ثبت نامی خود شده اند که اطمینان می‌دهیم خودروها را تحویل خواهیم داد.

مجید باقری، اظهارداشت: تولید محصولات سراتو تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت و بر همین اساس تمام خودروهایی که قبلا ثبت نام شده یا در طرح فروش فوری اخیر به مشتریان عرضه شده است، تا یک ماه آینده تحویل خریداران خواهد شد.  
باقری در خصوص فعال بودن فروش محصول سراتو در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا نیز گفت: فروش فوری سراتو از دو هفته پیش آغاز شده و در حال حاضر نیز فعال است و این اطمینان را می دهیم هموطنانی که در این طرح فروش اقدام به ثبت نام کرده یا می کنند، خودروی خود را در موعد مقرر تحویل خواهند گرفت. 
گفتنی است گروه خودروسازی سایپا صبح امروز -شنبه- از قطع همکاری شرکت کیاموتورز و توقف تولید محصول سراتو تا پایان هفته جاری خبر داد اما اعلام کرد که تولید این محصول تا پایان این هفته ادامه خواهد داشت. 


گروه خودروسازی سایپا که روز گذشته خبر از پایان قریب الوقوع تولید سراتو در خطوط تولید خود داده بود، امروز بار دیگر شرایط فروش فوری این خودرو را در وبسایت فروش محصولات خود فعال کرد.

سایپا کیا سراتو آپشنال را با قیمت پایه 295 میلیون تومان و تنها با رنگ سفید برای فروش با موعد تحویل 30 روزه عرضه کرده است.

از انتشار این شرایط فروش می‌توان نتیجه گرفت که دلیلی برای نگرانی مشتریان سراتو که تاکنون موفق به تحویل گرفتن خودرو خود نشده اند وجود ندارد و  همانطور که اعلام شده، تمام مشتریانی که موفق به ثبت نام اینترنتی سراتو آپشنال شده اند، به زودی خودروهای سراتوی خود را تحویل خواهند گرفت.

مطالب دیگر

نظرات