بوگاتی Chiron Longtail

cover
بوگاتی Chiron Longtail احتمالاً می تواند سریعتر از 304 MPH حرکت کند و هر ثانیه و متر حساب می کند.

به گفته راننده بوگاتی Chiron Longtail، اندی والاس، به نظر می رسد رکورد سرعت حماسی بوگاتی حتی می توانست سریع تر تنظیم شود، احتمالاً در حال حاضر در مورد این مدل چیزی دیده اید یا شنیده اید، اما بوگاتی در اوایل ماه سپتامبر با نمایش ویدئویی که نشان می دهد Chiron طولانی از موانع 300 مایل در ساعت در حال شکستن رکورد است، تاریخ سازی کرد. اندکی پس از آن، خودروساز فرانسوی آن را رسمی کرد. به گفته بوگاتی، 300 مایل در ساعت هدف بود و اکنون زمان آن رسیده که به سمت موارد مهم تر حرکت کنیم.

 

اندی والاس در مصاحبه ای گفت که موتور این خودرو حتی در 304.77 مایل در ساعت نیز قدرت زیادی دارد. در زیر این کاپوت یک موتور چهار سیلندر توربو 8.0 لیتری وجود دارد که W16 تولید 1.578 اسب بخار قدرت دارد. این مدل بوگاتی ساخته شده به مدت شش ماه به همراه کارشناس شاسی دالارا و تولید کننده لاستیک میشلن کار می کردند. همچنین این بدان معنی بود که اصلاحات گسترده ای در عملکرد و بدنه انجام شده است و در نتیجه خودرویی با طول 10 اینچ از استاندارد Chiron Sport تولید می شود.

 

والاس می گوید:" با این سرعت، شما تقریباً هر هفت ثانیه یک کیلومتر را می پوشانید. پس از آن، البته در انتها دیگر شما به فاصله کمی احتیاج دارید (نه لزوماً زمان، بلکه مسافت بسیار زیادی) برای پایین آمدن سرعت ماشین برای توقف. " وی همچنین خاطرنشان کرد: او می توانست فقط یک ثانیه بیشتر بر روی بنزین بماند و یک مایل بیشتر در ساعت را به رکورد اضافه کند ، اما این برای رسیدن به 310 مایل در ساعت کافی نبود، و ظاهراً یک مسیر پرش در مسیر آزمایشی Ehra-Lessien وجود دارد که آنها فقط هنگام حرکت ماشین از مسیر پی می گرفتند.

 

وی ادامه داد: "این مسیر در حال بازسازی است و یک برامدگی در جاده وجود دارد که به اندازه صاف نیست. باید آن را با سرعت 277 مایل در ساعت رد کنید که به یک پرش بزرگ تبدیل می شود. این سطح شیب دار است و این خودرو کاملاً از حالت تعلیق خود بالا می رود شما با یک سر و صدا فرود می آیند. وقتی این کار را کردید و خیلی دچار مشکل نمی شوید ، این دلگرمی را برای شما فراهم می کند که برای بقیه آن صاف بمانید.

 

مطالب دیگر

نظرات