قیمت مزدا RX-9 ، مشخصات و تاریخ رونمایی

cover
شایعه شده است که مزدا در حال جانشین سازی خودروهای افسانه ای RX-7 و RX-8 است که به آن مزدا RX-9 گفته می شود. در اینجا هر چیزی که شما باید بدانید وجود دارد.

مفهوم SXO RX-Vision مزدا می تواند قبل از سال 2020 با نشان و نام RX-9 به تولید برسد.

 

قیمت و تاریخ عرضه مزدا RX-9

 

در حالی که هنوز برای رونمایی از RX-9 جدید خیلی زود است، می توانیم این خودرو را به زودی در سال 2020 مشاهده کنیم و احتمالاً برخی از فناوری های موجود در هیبرید الحاقی طیف جدید مزدا را به خود اختصاص خواهد داد.

RX-9 پرچمدار خودروهای اسپرت مزدا خواهد بود و انتظار می رود حداقل 50،000 پوند قیمت داشته باشد تا با تویوتا Supra و پورشه کایمن جدید برابری کند.

 

 

مشخصات مزدا RX-9

 

صحبت هایی درباره RX-9 جدید، جانشین اتومبیل های اسپرت مزدا RX-7 و RX-8 وجود دارد. ایده‌ی طراحی و ساخت این ماشین در سال 2015 از مفهوم مزدا RX-Vision الهام گرفته شد.

تایید شده که طراحی و ساخت این مدل حتی در چهار پنج سال آینده از بسیاری از مدل هایی که بعدها رونمایی خواهند شد تازه تر به نظر برسد. این مدل یک سری شباهت های ظاهری با مزدا 3 جدید دارد، از جمله مشبک های پیچ خورده و چراغهای سوراخ شده. این دو اتوموبیل به خودی خود نوعی از ایده های طراحی های ماشین های مزدا را به نمایش میگذارند.

موقعیت مناسب این خودرو می تواند به لطف RX-9 باشد که از یک موتور چرخشی جدید جمع و جور بهره می برد که در پایین اتومبیل قرار دارد.به نظر می رسد که با ثبت اختراع مدل طراحی شده جدید که اخیراً توسط مزدا تأیید شده است، جلوی اتومبیل را نشان می دهد که دارای دو حالت تعلیق دو آرایش است (نوعی که معمولاً به خودروهای اسپرت داده می شود) و همچنین دارای یک موتور چرخشی کوچک ایده آل می باشد.

به جای استفاده از سیلندرهای معمولی، سیستم چرخش موتور در داخل محفظه خود می چرخد تا حرکت چرخشی ایجاد کند. قطعات متحرک کمتری نسبت به موتورهای معمولی دارد، کوچکتر، سبک تر و نرم تر است. در RX-9 می توان انتظار داشت که توربوشارژ شود تا قدرت تقریبی 300 اسب بخار نیرو را تولید کند تا اینکه این خودرو بتواند در کمتر از شش ثانیه از 62 مایل در ساعت بپیماید.

RX-9 برای رانندگی بسیار عالی است و باعث می شود خودرو در گوشه و کنار احساس راحتی داشته باشد.مانند اتومبیل اسپرت مزدا MX-5، می توانید انتظار داشته باشید که RX-9 محرک چرخ عقب باشد و قدرت خود را از طریق یک دیفرانسیل با لغزش محدود ارسال کند که باعث می شود بتوانید مسیر را راحت تر طی کنید.

 

مطالب دیگر

نظرات