مرسدس میباخ GLS

cover
مبدل نوری که برای مرسدس-میباخ GLS طراحی شده است دقیقاً به شما نشان می دهد که این مدل چه تغییراتی در کنار نسخه استاندارد Merc S’s کلاس شاسی بلندهای Merc خواهد داشت، این تغییرات شامل یک کوره کروم برجسته خواهد بود که با تزئینات خنک کننده میباخ تکمیل شده است. هم چنین سپر پایین و چرخ های آلیاژی منحصر به فردی برای این مدل طراحی شده است.

دامن های جانبی باعث می شود خودرو جذاب تر به نظر برسد، اما هیچ نشانه ای از نقوش میباخ در ستون های C در پشت اتومبیل که در کلاس s دیده می شود وجود ندارد. با این وجود، یک جفت لوله اگزوز وجود دارد که می تواند دو برابر قیف های یک کشتی در یک سفر دریایی باشد. آیا این میله های افقی می تواند نشان دهنده ی جعلی بودن آن ها باشد؟ این را باید بعد از تکمیل شدن ماشین فهمید.

 

این عکس ها نمی توانند تصویری از فضای داخلی خودرو را به نمایش بگذارند.وزن آن با چرمی واقعی، وسایل فلزی جامد و لوازم و اتصالات گسترده چوب گران قیمت (یا هر چیزی که فکر آن را بکنید) کم وزن می شود. در جلو ، یک جفت صندلی خواهید دید که تمام تنظیماتی را که می توانید امیدوار باشید در آن وجود دارد. از جمله دارای نیروی الکتریکی و سیستم گرم کننده و خنک کننده است. اما می توانید انتظار داشته باشید که صندلی عقب نیز دارای پکیج و تنظیم الکتریکی است.

 

موتور با 612 اسب بخار توئین توربوشارژ 4.0 لیتری V8 از مرسدس S63 به خوبی برابری خواهد کرد، اگرچه ممکن است 630 اسب بخار، توربین صاف 6.0 لیتری V12 از S650 مناسب تر باشد. همچنین شایعات زیادی شنیده می شود که این خودرو 469 اسب بخار قدرت 3.0 لیتری V6 بنزینی برقی از S560e دریافت می کند.

این ماشین از قیمت 150،000 پوند برای سال آینده به فروش می رسد .

مطالب دیگر

نظرات