زندگی با یک تویوتا کرولا

cover
تویوتا کرولا یکی از بهترین اتومبیل های خانوادگی برای فروش است. این اتومبیل در سال 1966 برای اولین بار رونمایی شد. این ماشین در ابتدای عرضه با فروش بالایی روبرو شد که دلیل آن را میتوان ظاهر شیک، فناوری پیشرفته، قیمت مناسب بسته به امکانات و همه پسند بودن آن دانست. این ماشین در طول زمان تغییر اندازه داده و در حال حاضر نسبت به ورژن های قبلی خود بزرگتر است.

در ایران کاربران از مدل های نسل قدیم تر تویوتا کرولا یعنی مدل های هفت و هشت آن استفاده می کنند در حالی که در امریکا و دیگر بازارها یازدهمین نسل آن در دو مدل با طراحی جلو و عقب متفاوت، رونمایی شده است.

از ویژگی های تویوتا کرولا می توان به آلیاژهای 18 اینچی به صورت استاندارد، صفحه نمایش هفت اینچی، چراغ های اتوماتیک و برف پاک کن، آینه نمای کم نور، صندلی های چرمی اشاره کرد.

کرولا جدید دارای ترمز خودکار است که می تواند سواره و پیاده را تشخیص دهد. در این خودرو فناوری ای در سیستم شناسایی علائم راهنمایی و رانندگی وجود دارد که می تواند علائم راهنمایی و رانندگی را در داشبورد خودرو بخواند و نمایش دهد واین کیت ترکیبی به معنی بی خطر بودن تویوتا است.

در حالی که ممکن است با کیفیتی که از یک فولکس واگن در ذهن داری، درب های تویوتا با یک تنه مستحکم بسته نشود، و همانطور که در آئودی Q3 قدیمی ما وجود دارد، هیچگونه اصطکاکی دیده نشود.

مطالب دیگر

نظرات